App Store Google Play

Відомі спортсмени закликають колег дотримуватись кодексу честі

06.12.2013 19:18
Відомі спортсмени закликають колег дотримуватись кодексу честі
Чемпіони світу з кікбоксингу брати Ярмоленки та заслужений тренер України з кікбоксингу Ігор Валинський закликали колег дотримуватися кодексу честі бійця, утримуватися від участі в неправомірних діях і застосувати силу виключно на спортивних аренах.

До такої заяви спортсменів змусили події, які відбулися останнім часом на столичному та дніпропетровському майданах.

"Шановні тренери, спортсмени, представники та члени федерацій!

Звертаємося до вас з приводу ганебних подій та інцидентів, що мали місце припроведенні мирних мітингів, демонстрацій, зборів громадян і громадянських акцій у Дніпропетровську та Києві.

Ми гостро засуджуємо ті методи, що були застосовані проти мирних українців, що прийшли підтримати Євромайдан та таким чином висловити свою думку щодо останніх подій в країні. На превеликий жаль, серед тих, хто застосував силу проти мирного населення - студентів, жінок та дітей, пенсіонерів були люди спортивної статури.

Не повертається язик назвати таких спортсменами, адже спортсмени - це гордість нації та держави. Поєдинки на рингу або в будь - яких інших спортивних змаганнях, проходять лише з рівними собі противниками", - йдеться в заяві.

Побиття мирних громадян - це звірство та відсутність моральних принців і совісті, переконані Ярмоленки та Валинський. Чинити ці дії за гроші - тим більше.

"Ми, як спортсмени та громадяни України, як прихильники політичної сили Віталія Кличка звертаємося та закликаємо всіх спортсменів дотримуватися кодексу честі бійця, утримуватися від участі в неправомірних діях і застосовувати силу на спортивних аренах", - підкреслили спортсмени.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...