App Store Google Play

Колишня дружина заарештованого журналіста звільнилася і їде на Майдан

06.12.2013 17:09
Колишня дружина заарештованого журналіста звільнилася і їде на Майдан

«5 грудня я написала заяву про звільнення з посади головного редактора газети «ЛИЦА» та директора ПП «Авеню». Зараз я є позаштатним журналістом газети, - заявила  6 грудня вже колишній головний редактор видання Олена Гарагуц.

 

Коментуючи свій вчинок Дніпрограду, Олена зауважила, що після брутального, необґрунтованого і зовсім не правового вироку щодо свого колишнього чоловіка не має більше моральних сил і прав займатися випуском газети.

 

«Газетою зараз займаються інші люди. Вони професіонали. Я їду на Майдан і буду там, поки ці звірі не будуть по повній притягнуті до відповідальності за свої вчинки», - сказала Олена Гарагуц.

Як раніше повідомлялося, фотокореспондент та засновник газети «ЛИЦА» Валерій Гарагуц знаходиться в Києві у закритій лікарні для затриманих.

Нагадаємо, Валерія Гарагуц схопили близько 17 годин 1 грудня, коли він, після атаки «Беркута», надавав допомогу постраждалим. В результаті побиття «Беркутом» під час затримання, Валерій Гарагуц отримав черепно-мозкову травму і струс мозку.

Крім того, адвокат Валерія Гарагуца Олександр Мірошник на прес-конференції 4 грудня 2013 повідомив, що міліція застосовувала до заарештованого тортури.

Олександр Мірошник впевнений, що Валерія Гарагуц звинувачують у цих злочинах  аби приховати злочини співробітників міліції. За свідченнями друзів та родичів потерпілого, не взятими до уваги Шевченківським районним судом міста Києва, Валерій Гарагуц віддавна сповідує буддизм і дотримується філософії пацифізму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...