App Store Google Play

Хуанде Рамос: мене попередили, що нам не дадуть виграти

05.12.2013 12:49
Хуанде Рамос: мене попередили, що нам не дадуть виграти

Іспанський тренер дніпропетровського «Дніпра» Хуанде Рамос на післяматчевій прес-конференції гри з харківським «Металістом» повідомив журналістам, що був попереджений ще до матчу: можна не хвилюватися, що гра закінчиться нічиєю.

 

«Я не хотів з цим змиритися, хотів боротися за перемогу. І, думаю, якщо говорити про 90 хвилинах в цілому, то «Дніпро» заслуговував перемогу. Але ще раз підтвердилося, що не все чесно в цьому турнірі, і це вилилося в нічию, про яку мене попереджали», - відзначив іспанський фахівець.

 

При цьому він пожартував, що суддівство не будо «поганим», воно було «майстерним», але у межах завдання, яке мав на гру Анатолій Жабченко.

«Штрафні, картки - це сковує, і ти не можеш грати. У арбітра було завдання. Не можна сказати, що він погано свистів. Він свистів прекрасно, виходячи з наказів, які були», - констатував Рамос.

 

При цьому у іспанця подвійні відчуття – він вкрай розлючений ситуацією в першості, де чемпіон відомий ще до початку, але буде працювати до кінця, як професіонал.

 

«У мене контракт в «Дніпрі». І поки він не закінчиться, буду продовжувати працювати. Ми боролися вгорі турнірної таблиці з «Шахтарем», «Металістом», «Динамо», «Чорноморцем». Всі ми знаходимося нагорі таблиці, розділяє нас невелика кількість очок. Ще залишається багато ігор, і на кону багато очок. Нашим обов'язком є боротися до кінця, щоб закріпитися якомога вище в турнірній таблиці», - підсумував Хуанде Рамос.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...