App Store Google Play

Хочеш допомогти Майдану в Києві - я знаю, як!

05.12.2013 09:18
Хочеш допомогти Майдану в Києві - я знаю, як!
Євромайдан потребує волонтерів, їжі, напоїв, теплого одягу, медикаментів, а також побутових речей, як то сміттєві пакети, одноразовий посуд, пластикові стільці й папір із маркерами.

Так, Штабу, що розмістився у Будинку профспілок на Майдані Незалежності, потрібні:

1. Волонтери (робота на кухні, рознос бутербродів і чаю на Майдані, поширення інформації, люди на пропускні пункти), зокрема – юристи.

2. Їжа, краще – готова. Її можна одразу проносити в їдальню, чай, кава, цукор, вода – теж вітаються, а також пластиковий посуд і сміттєвий мішки (120, 240 л).

Наметовому містечку на самому Майдані потрібні:

1. Адекватні чоловіки в охорону, бажано – "готові стояти по 8-12 годин", особливо вночі. Охорона "тримає" периметр, розташовується усередині табору за барикадами. Реєструють охоронців представники афганців: Павло Ковальчук - (050) 27-27-27-1, Сергій Ткачук - (066) 411-51-07.

2. Медикаменти. Антизастудні засоби (краще - розчинні в гарячій воді), полівітаміни, аскорбінова кислота, гігієнічна помада. Лікар містечка: Павло - (068) 729-81-10. Поточні потреби потрібно з'ясовувати в нього.

3. Продукти, напої й різні побутові речі.

Їжа: готова, або порізані сири, ковбаса, хліб, чай, кава, цукор у кубиках або порціонних пакетах, вода звичайна й мінеральна газована. Будуть вдячні за консерви, перевірені часом, особливо за "тушонку". 

Побутові речі й матеріали: сміттєві пакети (240л, підвищеної міцності), рукавички будівельні, серветки, стяжки, скотч, одноразовий посуд, пластикові столи й стільці, щільний пінопласт аркушами (НЕ бісерний!!!), папір, маркери. Приймає все це завгосп: Ярослав Ільницький - (093) 087-69-96.

4. Потрібні люди на прибирання території. Запитуйте коменданта або помічників коменданта наметового містечка.

5. Потрібні люди, готові взяти до себе на ночівлю приїжджих із інших міст. Запитуйте коменданта або помічників коменданта наметового містечка. "Вирішується питання з окремим координатором по цьому напрямку, поки можна реєструватися в Будинку профспілок", - уточнювали активісти.

Також потрібні: одяг – теплі куртки великих розмірів, шапки, рукавички великих розмірів, термоси, обігрівачі – дуйки, будь-які генератори, електричне устаткування.

Крім того, у коменданта наметового містечка зберігаються загублені речі, знайдені на території Майдана – паспорти, пропуски, квиток на потяг на Львів.

Між тим, повідомлялося, що у Михайлівському соборі "дуже потребують медикаментів (від застуди, від циститу), також потрібні каремати й усе для теплого пиття (особливо лимони й імбир)".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...