App Store Google Play

Євромайдан у Дніпропетровську вимагає відставки мера

05.12.2013 10:42
Євромайдан у Дніпропетровську вимагає відставки мера
У середу ввечері близько ста активістів дніпропетровського Євромайдану пікетували міську раду з вимогами відставки місцевих посадовців і зокрема міського голови Івана Куліченка, повідомляє Радіо Свобода.

У руках мітингувальники тримали прапори України та Євросоюзу, а також плакати з написами «Свободу слова й зібрань!», «Ні – політичним репресіям!» тощо та перекреслені портрети президента України в короні.

За словами активістів, вони, зокрема, невдоволені діями міської влади щодо обмеження свободи зібрань у місті: за позовом міськвиконкому суд раніше заборонив проведення масових заходів на деяких вулицях та площах обласного центру.

«Ми не блокуємо роботу органів влади, нехай працюють, аби вони тільки працювали. Але нам не зрозуміло, чому нас виганяють «на висєлки», «в кущі» – мітингувати в ті місця, де нас ніхто не побачить і не почує. Ми винятково за мирний протест, за мирну ходу, за мирне пікетування», – заявив на мітингу один із координаторів дніпропетровського Євромайдану Костянтин Писаревський.

Євромайданівці, серед яких було чимало літніх людей, висловлювали також обурення діями місцевих рад Дніпропетровщини, які офіційно заявили про підтримку політики президента й уряду на згортання євроінтеграції.

«Міська рада й облрада фактично підтримують уряд Азарова, а ми тут стоїмо категорично проти. Ми хочемо, щоб місцева влада не висловлювала «одобрямс», а прислухалась до народу, бачила, як живе народ», – заявляли учасники акції.

У середу євромайданівці також почали поширювати між собою зразок заяви до правоохоронних органів – на випадок, якщо щодо них будуть спроби вчинення тиску чи провокацій. Вони також закликали тих, хто збирається вирушати на акцію у Київ, координувати свої дії з керівниками Євромайдану і не довіряти «випадковим знайомим».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...