App Store Google Play

Чиновники стверджують, що всім дніпрянам тепло

05.12.2013 16:09
Чиновники стверджують, що всім дніпрянам тепло

На сьогодні всі котельні міста працюють у штатному режимі і подають тепло згідно температурного графіка.

Про це під час прес-конференції повідомив директор комунального підприємства «Дніпропетровські міські теплові мережі» Володимир Шеремет.

Втім, аби в оселях дніпропетровців і надалі було тепло, комунальники просять вчасно та в повному обсязі сплачувати за послуги теплопостачання і не накопичувати борги.

«На сьогодні населення завинило підприємству «Дніпропетровські теплові мережі» майже 140 мільйонів гривень з урахуванням боргів минулих років, через це борг нашого підприємства за газ зростає, на сьогодні він становить 210 мільйонів гривень. Тож, нагадую мешканцям міста, що від вашої оплати залежить стабільність опалення вашого житла», - зазначив Володимир Шеремет.

Керівникик підприємств КП «Теплоенерго, КП «Теплотранс» та КП «Коменергосервіс», стверджують, що несвоєчасні розрахунки містян за спожите тепло є головною проблемою і на очолюваних ними підприємствах. Загальний борг населення цими підприємствами складає 81, 8 мільйонів гривень, з урахуванням боргів минулих років.

Постачальники тепла розповідають, що з боржниками постійно проводиться роз'яснювальна робота, у тому числі з врученням відповідних повідомлень, претензій.

«На злісних неплатників подаємо до суду на примусове стягнення боргів. Цього року згідно з судовим рішенням повернено 3 мільйони гривень», - зазначив Володимир Шеремет.

У Дніпропетровську, нагадаємо, функціонують 540 котелень, з них 386 знаходяться у комунальній власності.

Послуги централізованого опалення надають чотири комунальні підприємства: «Дніпропетровські міські теплові мережі», «Теплоенерго», «Коменергосервіс» та «Теплотранс».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...