App Store Google Play

Аульський водовід за 12 млн відремонтує фірма близька до екс-директора

05.12.2013 12:09
Аульський водовід за 12 млн відремонтує фірма близька до екс-директора

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 26 листопада за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Альк» на капітальний ремонт ділянки магістральних трубопроводів. Вартість угоди складає 11,75 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Йдеться про капітальний ремонт ділянки магістральних трубопроводів КП ДОР «Аульський водовід» ПК 130-ПК1 32 у Криничанському районі.

Ремонт планують завершити до кінця року.

Всупереч закону про держзакупівлі, документація конкурсних торгів не оприлюднена. Тому невідомі умови участі в тендері і перелік робіт, що виконуватимуться.

Єдиним конкурентом на торгах було дніпропетровське ПП «Автобудцентр» Анатолія Попова. Цінові пропозиції учасників у протоколі розкриття пропозицій не вказані.

ТОВ «Альк» належить Тетяні Коротенько і Тетяні Піроговській. У «Віснику державних закупівель» від 2008 року опубліковано дані про підряди цієї фірми на суму 38,55 млн грн.

Від заснування фірми у 2010 році і протягом 2012 року співвласником фірми був Євгеній Косой.

Відомо, що Євгеній Косой є директором ТОВ «Інфарм.» Олени Узлової.

Олена Узлова є співзасновницею ТОВ «Науково-дослідний інститут прикладної екології та охорони рослинного світу», у числі засновників якого є також Костянтин Орел, директор «Дніпроводоканалу», депутат Дніпропетровської міської ради від Партії регіонів, екс-директор КП «Аульський водовід».

Зараз проти КП «Аульський водовід» відкрито судове провадження у справі про банкрутство.

У жовтні 2012 року почалися слухання у кримінальній справі проти наступника Орла, директора КП «Аульський водовід», Анатолія Бондаренка. Запідозрили, що Бондаренко, зловживаючи службовим становищем та діючи в інтересах третіх осіб, шляхом службового підроблення вчинив злочинні дії, внаслідок яких завищено фактичний обсяг будівельних робіт на комунальному підприємстві «Аульський водовід», чим спричинено збитки в розмірі понад 165 тис. грн.

Йдеться про підряд на капітальний ремонт м’якого покриття на об’єкті «Аульський водовід», який за результатами тендеру отримала фірма «Інвестбудпроект.» Олександра Новікова за договором від 27 квітня 2011 року.

Пізніше фірма «Інвестбудпроект.» змінила власника, яким стало ТОВ «Терра консалтінг», що належить ТОВ «Агора 2007» і ТОВ «Маркетгруп» Оксани Рабковської. Фірма «Агора 2007» зареєстрована на кіпрську компанію «Піколія трейдінг лтд». Однак початково «Агора 2007» і «Маркетгруп» були засновані Андрієм Камінським – депутатом Дніпропетровської міської ради від Партії регіонів.

Після зміни власника «Інвестбудпроект.» 30 жовтня 2012 року отримала ще один підряд на реконструкцію фільтрів КП «Аульський водовід» вартістю 29,90 млн грн. З часу заснування «Віснику державних закупівель» опубліковано дані про підряди ТОВ «Інвестбудпроект.» на роботи для КП «Аульський водовід» на суму 120,27 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...