App Store Google Play

Влада наближається до побудови систем тотального контролю населення

04.12.2013 11:44
Влада наближається до побудови систем тотального контролю населення

На Дніпропетровщині презентували проект впровадження відеоаналітичних модулів камер відеоспостереження. Ця сучасна система дозволяє ідентифікувати особу, розпізнавати номерні знаки автотранспорту, визначати місця знаходження нерухомих об'єктів.

 

Цей проект реалізується у рамках програми «Безпечне місто» та впроваджується на базі Дніпропетровського міського управління ГУМВС України в області. Розпочата реалізація проекту у 2011 році. Система відеоспостереження налічувала 14 відеокамер, які розташовані в місцях масового відвідування громадян.

 

Як зазначив голова облдержадміністрації Дмитро Колєсніков, комплексна система відеоспостереження за громадськими місцями поетапно впроваджується на території всієї Дніпропетровської області. Наразі для візуального контролю за станом правопорядку на вулицях та інших місцях масового перебування громадян в регіоні використовується 105 відеокамер (Дніпродзержинськ - 2, Павлоград - 1, Тернівка - 5, Магдалинівка - 3, Царичанка - 7 та Кіровське Дніпропетровського району – 3, решта – в обласному центрі).

 

«Система відеоспостереження дозволяє оперативно реагувати на позаштатні ситуації, що можуть виникнути у місцях масового скупчення людей. До того ж це сучасний та ефективний помічник правоохоронним органам у пошуку злочинців. Комплексна система відеоспостереження – це також своєрідний інструмент для зниження рівня злочинності в регіоні. Тому що вона допомагає профілактиці злочинів», - сказав Дмитро Колєсніков.

 

Як повідомив начальник Дніпропетровського міського управління ГУМВС України в області Петро Чистяков, наразі за домовленістю з керівництвом «Днепрком» у Дніпропетровську використовується 30 відеокамер. Також на 3-х автомобільних мостах через ріку Дніпро встановлена відеосистема «РУБІЖ», що дозволить перекрити можливі шляхи виїзду викрадених автомобілів з міста.

 

Також Петро Чистяков підкреслив, що доцільно встановити відеоаналітичні модулі на відеокамерах міста. Це дозволить фіксувати номерні знаки автотранспорту не тільки викраденого, а й усіх проїжджаючих автомобілів для поповнення бази даних та графічного відображення маршруту руху автомобіля.

 

Крім цього на одному з під'їздів житлового будинку встановлено таку новинку, як можливість додзвонитися з панелі домофону у чергову частину міста, набравши при цьому «02». При цьому буде зафіксований як голос так і відеозображення абонента, що телефонує з автоматичним визначенням його місця розташування. Така практика дозволить підвищити рівень боротьби з квартирними крадіжками, а також крадіжками ліфтового господарства.

 

Також ведуться переговори з керівництвом «Укртелекому» про розгляд питання установки системи відеофіксації особи абонента при дзвінках з таксофонів, розташованих на вулицях міста, який повідомляє про замінування шкіл, магазинів, кафе, кінотеатрів і транспортних засобів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...