App Store Google Play

У Дніпропетровську євромайданівці вимагають відставки місцевої влади

04.12.2013 09:33
У Дніпропетровську євромайданівці вимагають відставки місцевої влади

У вівторок увечері в Дніпропетровську, на Європейській площі, прихильники євроінтеграції вимагали відставки місцевої влади. На мітинг зібралось близько трьохсот дніпропетровців.

Учасники акції тримали в руках прапорці України та Євросоюзу. Вони принесли на площу плакати з написами «Україні волю», «Нам не все одно», «Києве, ми з тобою!», а також причепили на одяг наліпки «Я стою тут не за гроші». Люди скандували гасла «Дніпро, вставай!», «Банду геть!», «Відставка!».

За словами координатора дніпропетровського Євромайдану Віктора Романенка, активісти вимагають відставки місцевої влади, а також керівників місцевих підрозділів МВС та СБУ, адже вважають, що ті не впорались зі своїми обов’язками щодо гарантування безпеки людей, які беруть участь у протестних акціях.

Тиждень тому на дніпропетровський Євромайдан скоїли напад невідомі молоді люди. А в ніч із неділі на понеділок невідомі побили чотирьох активістів місцевого Євромайдану, зокрема й депутата районної ради. Обидва ці інциденти не розслідувані, винні не знайдені, зазначають координатори Євромайдану.

«Ми звертаємось зараз до працівників міліції, працівників СБУ, прокуратури, посадовців місцевої влади. Якщо ви не можете забезпечити порядок і спокій своїм громадянам, ідіть геть, подайте у відставку, звільніть свої місця», – заявив у вівторок Віктор Романенко.

Зібрання прихильників євроінтеграції на Європейській площі Дніпропетровська вже другий день поспіль формально проводиться як зустріч з депутатами міськради, які подали на це відповідні заявки, адже судове рішення забороняє мітингувати в цьому місці.

В середу 4 грудня оргкомітет дніпропетровського Євромайдану запланував два заходи: о 16600 розпочнеться пікетування Дніпропетровської міської ради (пр. Карла Маркса 75), а о 18:00 - загальні збори з місцевими депутатами на Європейській площі.

Радіо Свобода 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...