App Store Google Play

Дніпропетровський трубний завод випустив першу трубу після простою

04.12.2013 13:40
Дніпропетровський трубний завод випустив першу трубу після простою

Дніпропетровський трубний завод відновив свою роботу після семимісячного простою. У прес-службі ОДА переконують, що це стало можливим лише завдяки Дмитру Колєснікову.

"У червні підприємство оголосило про намір звільнення працівників, але після втручання губернатора 1,2 тис працівникам повернули робочі місця і тепер роботу заводу відновлено", - йдеться у повідомленні з ОДА.

Сьогодні Дніпропетровський трубний завод відновив роботу непереривного трубопрокатного стану (НТС-80). Завтра розпочинають свою роботу цехи з виготовлення холоднодеформованих труб (ТВЦ №1, №2).

Наразі вже сформований портфель замовлень на 4,3 тис тонн, з яких 2 тис тонн - це гарячодеформовані труби та 2,3 тис тонн - холоднодеформовані. На внутрішній ринок буде поставлено 12% виготовленої продукції, до Європи - 44%, до країн СНД - ще 44%. Про це повідомив генеральний директор заводу Сергій Малигін. Точка беззбитковості для Дніпропетровського трубного заводу становить 8 тис тонн труб на місяць, тому робота з розширення портфелю замовлень продовжується. Підприємство інтегрується до складу Дніпровського металургійного комбінату ім. Дзержинського - основного постачальника трубної заготівки для Дніпропетровського трубного заводу.

"Це позитивний момент, тому що посилюється інтеграція та взаємодія, а це гарантує стабільне забезпечення заготівкою цього підприємства", - вважає Малигін.

Нагадаємо, що Дніпропетровський трубний завод спеціалізувався на виготовленні гарячокатаних, електрозварних та холоднодеформованих труб. Останні три роки підприємство не приділяло належної уваги модернізації виробництва, інвестиційна діяльність підприємства була практично нульовою. Це призвело до того, що завод втратив ринки збуту своєї продукції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...