App Store Google Play

П'ята колона бдить

03.12.2013 13:07
П'ята колона бдить

Хочеш миру – готуйся до війни. Відомо, хто сказав. Отже, мирні демонстрації на Євромайдані ризикують перетворитися на військові дії. І вже маємо рецидиви. Якийсь ідіот-депутат у Севастополі просить Росію ввести в Україну війська. Перед тим це просили друзі Кремля - секта Догнала.

При цьому хочеться поцікавитися в СБУ – ви там чим займаєтеся? Може, варто вас підсилити? Як давній пацієнт, якого не вдалося вам перевиховати, можу запропонувати свої послуги.

А тим часом такі вимоги множаться і проростають, як гриби. Ось уже якийсь Тайчібеков Єрмек – вочевидь, істінно русскій, – заклинає Путіна: "То, что называется сейчас Украиной есть исконно русская земля. Там живут русские люди. Русские по этническому происхождению".

Ну, це все одно, якби я цього, прости Господи, казаха обізвав монголом. Але нічого. І монголи люди. Тепер. А колись – бодай не згадувати.

І ось цей, м'яко кажучи, монгол пише: "Премного Вам я и тысячи и миллионы граждан со всего мира будут признательны Президенту Российской Федерации, который отдаст приказ и введет войска для того, чтобы на Украине воцарился мир, порядок и общественное согласие.

А также подготовить население к предстоящему референдуму, на котором они смогут выразить добровольно свое волеизъявление о присоединению к России".

Ну нє, щоб вибрати для цієї ролі якогось іванова-петрова-водкіна. Невже не знайшлося?

Коли глядь – а вже є нове звернення. І знову не від іванова-петрова-водкіна, а від Ісраеля – свят, свят! – Шаміра!

"Спасти Украину!" – волає, вибачте на слові, Ісраель зі сторінок "Камсамольскай Правди". Він на повному серйозі переконує, що Майдан спровокували і організували західні агенти.

Ну, усе як у 30-тих роках. Тоді ж, ми пам'ятаємо, японських шпигунів було хоч гать гати.

І цей, вибачте на слові, Ісраель, як та легендарна Кассандра провіщає, що ось – настав "звездный час Путина".

"Было бы преждевременно, как советуют некоторые энтузиасты, присоединить Украину к России. Но, если представительная группа избранных украинских депутатов и представителей власти попросит включить Украину или ее определенные части (учитывая рыхлость и искусственность самого состава Украины) в Союзное государство России и Белоруссии, одно из самых мрачных последствий Беловежского сговора будет ликвидировано. Включение Украины важно не только геополитически, но и для самой души страны – Украина самая удобная, в буржуазном смысле слова, ее часть. Вместе с Украиной и Россия станет поудобнее для пользователя".

Ну, а те, що, "представительная группа" не забариться – нам відомо. Цього добра у нас досить.

А як почитати російську пресу і послухати їхню телевізію, то взагалі волосся дуба стає. Майдан – це не що інше, як "бунт за право уйти в холопы".

А де ми маємо стати холопами? Правильно – у Європі.

Тобто в Росії, коли нас за окремий народ не вважали, холопами не були, а тут раптом станемо. Хоча прибалтійців теж попереджали, але вони чомусь назад повертатися не хочуть.

А наш хахол Дарєнко пішов іще далі, провіщаючи, що в ЄС Україна стане експортувати самих лише проституток. Але поки що ми експортуємо цей товар в Росію, бо там наших проституток на –енко вистачить ще на довго.

Та нема поганого, щоб на добре не вийшло. Як написав Андрій Курков, влада палицями влила свіжу кров у Майдан.

Пожвавилося і телебачення. Раптом на деяких каналах стали демонструвати не тільки Майдан, але й незабутні кадри штурму Банкової і люте побиття випадкових людей та журналістів. І що найцікавіше, то зафіксовано було, як окремі типи, які займалися провокуванням нападу на міліцію, вільно собі попри ту ж таки міліцію шмигають і вигулькують то перед ними, а то й поза їхніми спинами.

Отут уже, вибачайте, наглядний доказ того, що влада ж таки й спровокувала усе це. А відомого провокатора і черговий наш експортний товар для Росії, хоч і не на –енко, зафіксували верхи на бульдозері, який потім пер на міліцію.

Тобто телевізор, який був надійно окупований, несподівано роздуплився. Останній скандал на шоу Шустера став першим проліском. І Шустер, який раніше дуже зважено і обережно встрявав у дискусію, цього разу уже не вдавав з себе равлика, а сміливо висовував ріжки і тицяв регіоналів мордою в факти.

Але попри усе залишається небезпека того, що буде створено новий ПІСЮАР. І заклики для цього уже озвучені. Апетити у пісюарівців великі  – аж по Дніпро, хоча реально вони зможуть підбити на цю провокацію лише Донецьку область і Крим.

Правда, це чисто теоретично, бо, якщо відбудеться референдум у цих областях (при умові, якщо такий референдум ще буде дозволено), то не факт, що люди проголосують позитивно, маючи у перспективі приєднання до Росії та висилання своїх дітей на бойню на Кавказ.

Але план "Б" таки існує, згідно з яким має бути створена своєрідна українська Осетія чи українське Пріднєстров'я.

Щоправда, є в Росії і притомні люди. Вони приїжджають до Києва і бачать те, чого ніколи не бачили у Москві. Вони бачать, як люди масово співають гімн. В Росії того комуністичного покруча ніхто не співає. Вони бачать на щоках юнаків і юначок національні барви. В Росії цього не роблять. Вони бачать безліч молоді, тоді як в Росії на всі протести виходять люди середнього і старшого покоління. А ще бачать море усмішок і безліч доброзичливих облич.

І це не дивно.  Оці юні обличчя  – це ж діти тих, хто мерзнув на морозах 2004-го року. А дехто і в маленькому віці бачив цей Майдан. У них це вже в крові. І струмінь цієї крові ніхто вже не поверне назад.

А відтак не можу не згадати ще одного з притомних росіян – Євгєнія Понасєнкова, який написав: "территория Украины в разы меньше российской, там людям легче двигаться вперед по Истории, а тут дыра огромного пространства - и в этом основная проблема моей родины. Здесь большинство населения – не граждане, а овощи, которые гниют и воняют, здесь сатрапы давят сопротивление граждан по частям, да и чтобы сопротивляться средневековью – попробуй дойди на "майдан" в столицу с окраины! Пока идешь - без всякого фашистского силового отряда: либо замерзнешь, либо заплутаешь, либо с голоду подохнешь, либо все сразу – одновременно. Это "одновременно" собственно и называется исконной православной стабильностью".

А наша влада... Ну, як завжди, вдає, що нічого ще не второпала. Навіть у понеділок 2-го грудня вона воліє вважати, що люди на Майдані стоять за євроінтеграцію.

Альо! Гараж! Поїзд уже пішов! Уже не євроінтеграція на порядку денному, а...

Добре, добре...  Я зрозумів. Вибачте, понесло...

ТСН 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...