App Store Google Play

Колєсніков не бачить, щоби хтось перешкоджав активістам Євромайдану

02.12.2013 21:16
Колєсніков не бачить, щоби хтось перешкоджав активістам Євромайдану
Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков засудив застосування сили проти мітингувальників. Він переконаний що акції в Дніпропетровську проходять без ексцесів. Відповідну заяву губернатор зробив під час свого виступу на сесії Дніпропетровської обласної ради 2 грудня.

«Розгін київського майдана викликав глибоке обурення як в українському суспільстві, так і у міжнародних партнерів нашої країни», - повідомив Дмитро Колєсніков і закликав уряд розслідувати застосування невиправданої жорстокості до активістів.

Губернатор додав: «Сьогодні в Дніпропетровську проходять мирні демонстрації. Ніхто не перешкоджає і не буде перешкоджати їх проведенню».

Депутати Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов (ВО «Демократи») та Олександр Шабанов (ВО «Батьківщина») звернули увагу депутатського корпусу, що досі не притягнуті до відповідальності нападники на активістів дніпропетровського Євромайдану.

26 листопада близько 22:00 на табір Євромайдану напала група із кількох десятків спортсменів. Міліція повідомила про відкриття кримінального провадження за фактом хуліганських дій, а також про службову перевірку щодо бездіяльності правоохоронців, які не запобігли сутичці.

1 грудня після 21:00 міцні молодики напали на чотирьох дніпрян, які збиралися виїжджати на Київський майдан. Серед постраждалих був депутат Бабушкінської райради Микола Хоменко. За його словами, нападники кидали фразу: «На Київ збираєтеся?». Попри це в міліції повідомили, ніби інцидент не має політичного підґрунтя. Розслідування проводить Кіровський райвідділ МВС у Дніпропетровську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...