App Store Google Play

Колєсніков не бачить, щоби хтось перешкоджав активістам Євромайдану

02.12.2013 21:16
Колєсніков не бачить, щоби хтось перешкоджав активістам Євромайдану
Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков засудив застосування сили проти мітингувальників. Він переконаний що акції в Дніпропетровську проходять без ексцесів. Відповідну заяву губернатор зробив під час свого виступу на сесії Дніпропетровської обласної ради 2 грудня.

«Розгін київського майдана викликав глибоке обурення як в українському суспільстві, так і у міжнародних партнерів нашої країни», - повідомив Дмитро Колєсніков і закликав уряд розслідувати застосування невиправданої жорстокості до активістів.

Губернатор додав: «Сьогодні в Дніпропетровську проходять мирні демонстрації. Ніхто не перешкоджає і не буде перешкоджати їх проведенню».

Депутати Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов (ВО «Демократи») та Олександр Шабанов (ВО «Батьківщина») звернули увагу депутатського корпусу, що досі не притягнуті до відповідальності нападники на активістів дніпропетровського Євромайдану.

26 листопада близько 22:00 на табір Євромайдану напала група із кількох десятків спортсменів. Міліція повідомила про відкриття кримінального провадження за фактом хуліганських дій, а також про службову перевірку щодо бездіяльності правоохоронців, які не запобігли сутичці.

1 грудня після 21:00 міцні молодики напали на чотирьох дніпрян, які збиралися виїжджати на Київський майдан. Серед постраждалих був депутат Бабушкінської райради Микола Хоменко. За його словами, нападники кидали фразу: «На Київ збираєтеся?». Попри це в міліції повідомили, ніби інцидент не має політичного підґрунтя. Розслідування проводить Кіровський райвідділ МВС у Дніпропетровську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....