App Store Google Play

Колєсніков не бачить, щоби хтось перешкоджав активістам Євромайдану

02.12.2013 21:16
Колєсніков не бачить, щоби хтось перешкоджав активістам Євромайдану
Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков засудив застосування сили проти мітингувальників. Він переконаний що акції в Дніпропетровську проходять без ексцесів. Відповідну заяву губернатор зробив під час свого виступу на сесії Дніпропетровської обласної ради 2 грудня.

«Розгін київського майдана викликав глибоке обурення як в українському суспільстві, так і у міжнародних партнерів нашої країни», - повідомив Дмитро Колєсніков і закликав уряд розслідувати застосування невиправданої жорстокості до активістів.

Губернатор додав: «Сьогодні в Дніпропетровську проходять мирні демонстрації. Ніхто не перешкоджає і не буде перешкоджати їх проведенню».

Депутати Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов (ВО «Демократи») та Олександр Шабанов (ВО «Батьківщина») звернули увагу депутатського корпусу, що досі не притягнуті до відповідальності нападники на активістів дніпропетровського Євромайдану.

26 листопада близько 22:00 на табір Євромайдану напала група із кількох десятків спортсменів. Міліція повідомила про відкриття кримінального провадження за фактом хуліганських дій, а також про службову перевірку щодо бездіяльності правоохоронців, які не запобігли сутичці.

1 грудня після 21:00 міцні молодики напали на чотирьох дніпрян, які збиралися виїжджати на Київський майдан. Серед постраждалих був депутат Бабушкінської райради Микола Хоменко. За його словами, нападники кидали фразу: «На Київ збираєтеся?». Попри це в міліції повідомили, ніби інцидент не має політичного підґрунтя. Розслідування проводить Кіровський райвідділ МВС у Дніпропетровську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...