App Store Google Play

Дніпропетровська облрада висловила «одобрямс» Януковичу

02.12.2013 15:36
Дніпропетровська облрада висловила «одобрямс» Януковичу
Депутати Дніпропетровської обласної ради 2 грудня провели сесію у терміновому порядку аби ухвалити одне єдине питання - звернення до Президента, Кабміну та Верховної Ради. 

У зверненні йдеться про підтримку політики Президента та КМУ, необхідність забезпечення соціальних стандартів та стабілізації ситуації в Україні. Замість голови облради Євгена Удода, сесію вів Анатолій Адамський. На підтримку звернення виступили депутати від Партії регіонів, наголошуючи на загрозі втрати інвесторів та ринків для промислових підприємств. При цьому депутати вказували, ніби всі ці негативні тенденції зумовлені виключно євроінтеграційними процесами, хоча низка крупних промислових підприємств області вже не перший рік переживає важкі часи.

«Дніпропетровська обласна рада звертається до Президента України вжити всіх законних заходів щодо стабілізації порядку в країні», - йдеться у зверненні.

На його підтримку проголосували 92 депутати, проти - 5, ще 14 - не голосували. Не підтримали рішення представники опозиційних сил. Вони зазначили, що це звернення абстрактне, суперечливе та безграмотне та пропонували взяти перерву, щоби викласти звернення в іншій редакції.

«Якщо ми хочемо, щоби нас цитували у хрестоматіях з політології чи логіки, як не треба робити, то ми цього досягли. Виходить, щоби розвиватися треба гальмувати, а щоби досягти стабілізації - вводити надзвичайний стан», - заявив член координаційної ради ВО «Демократи» Владислав Романов.

Опозиціонери вважають, що такі рішення обласних рад можуть бути використані з метою введення у країні надзвичайного стану, оскільки сьогодні в Україні звернення місцевих рад до президента ухвалюють у низці регіонів Півдня та Сходу. У рішенні Дніпропетровської облради проямо про надзвичайний стан не йдеться.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...