App Store Google Play

Дніпропетровська облрада планує просити про Надзвичайний стан?

02.12.2013 10:49
Дніпропетровська облрада планує просити про Надзвичайний стан?

Прес-служба Дніпропетровської обласної ради розповсюдила анонс чергової 22 сесії шостого скликання. Розпорядження про це підписав виконуючий обов’язки голови обласної ради Анатолій Адамський. Депутати мають зібратися 2 грудня о 13:00.

 

На порядку денному – лише два питання, а точніше (крім традиційного «різного») одне: Про звернення депутатів Дніпропетровської обласної ради.

 

Про що йтиметься у зверненні, дніпропетровські депутати не анонсують, але судячи з того, що сесії облради призначені одночасно у 11 областях, документ, за який голосуватимуть «представники народу» - типовий і розроблений в Адміністрації президента.

 

Подібний проект, адаптований для Одеської обласної ради розміщений на сайті цього органу. В разі голосування за подібний документ, відзначають аналітики, означатиме кінець політичної кар’єри для багатьох не остаточно зіпсутих членів представницького органу, більшість з яких і регіоналами-то є з примусу.

 

В проекті рішення, зокрема, висловлюється всебічна підтримка діям Президента та Уряду щодо не підписання асоціації з Євросоюзом (автори документу називають це «дотриманням національних інтересів») та жорстокі розправи з мирними мітингами у Києві та інших містах (на думку авторів проекту рішення це «рішучий відпір провокаторам, що посягають на конституційний лад і спокій в суспільстві»).

 

За текстом учасників Майдану в Києві та інших містах України названо «провокаторами» (тричі) і «політичними спекулянтами», а основним завданням Президента і Уряду названо «вжити рішучих дій щодо припинення спроб підриву основи соціально-економічного і політичного устрою держави, вибору напряму її державно-правового розвитку».

 

За прогнозами аналітиків, під «рішучими діями» можна розуміти введення в країні надзвичайного стану, коли унеможливлюються проведення будь-яких виборів (саме на позачергових виборах Президента й Парламенту наголошують опозиціонери) та заборона будь-яких зібрань. Фактично, це – курс на встановлення в країні диктатури.

 

Політологи висловлюють сумніви, що Дніпропетровська міська рада підтримає подібний документ, адже залізобетонної більшості регіоналів, здатних зайти аж так далеко в раді немає. До того ж очікується масовий вихід з Партії регіонів впливових людей, прийнятих туди напередодні виборів 2010 року насильно, в якості умови їх висування на виборах.

 

Нагадаємо, що на момент підписання розпорядження про скликання сесії, голова обласної ради Євгеній Удод перебував у Азербайджані, де займався «євроінтеграцією» – презентував Петриківку як столицю обласного туризму.

 

Також слід враховувати, що дана сесія наперед є нелегітимною, адже в Регламенті Дніпропетровської обласної ради прописаний термін скликання чергових сесії – не раніше ніж за 14 днів, а розпорядження пана Адамського зі словом «чергова» датоване 29 листопада. Навмисно зроблена ця помилка чи випадково – покаже час.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...