App Store Google Play

У Дніпропетровську створено штаб Координаційного комітету

01.12.2013 21:45
У Дніпропетровську створено штаб Координаційного комітету

Депутати Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, Владислав Романов, депутати Дніпропетровської міської ради Каміль Примаков, Максим Курячий, а також 118 депутатів місцевих рад Дніпропетровщини через політичну ситуацію, яка склалася в Україні, створили координаційний комітет депутатів місцевих рад Дніпропетровщини з метою захисту прав і свобод громадян України.

Вони обурені немотивованими силовими діями спецпідрозділілів міліції проти мирних протестувальників на Майдані Незалежності в Києві у ніч на 30 листопада під час яких багато людей зазнали важких травм.

Громадяни України мають право на мирні зібрання та висловлювання своєї незгоди з діями влади. Вимагаємо, щоби винні у цьому злочині працівники правоохоронних органів відповіли за законом. Також ми наполягаємо, щоб уряд України взяв на себе відповідальність і пішов у відставку, оскільки його рішення про призупинення підготовки до укладання угоди про Асоціацію між Україною та ЄС спричинило те, що сотні тисяч людей вийшли на мирний протест на майдан. Президент України повинен нести політичну відповідальність за дії своїх підлеглих й залишити посаду Глави держави», - йдеться у заяві.

Вони також наполягають на необхідності проведення ретельного розслідування обставин нападу на Дніпропетровський Євромайдан, встановлення організаторів та виконавців цього злочину.

Депутати звертаються до керівників правоохоронних органів Дніпропетровської області, органів державної влади та місцевого самоврядування, бюджетних організацій та установ, приватних підприємств із закликом не виконувати злочинних наказів, розпоряджень та вказівок діючої влади, які порушують конституційні права й свободи громадян, несуть небезпеку життю та здоров'ю людей.

«Ми беремо на себе функції координації діяльності депутатів місцевих рад, груп громадських активістів та організацій, громадян з метою захисту прав й свобод, моніторингу ситуації та інформування громадян, організації спротиву протиправним діям влади», - йдеться у зверненні.

Штаб координаційного комітету знаходиться за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Леніна, 39.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...