App Store Google Play

Багатотисячний Майдан у Дніпропетровську вимагає відставки Януковича

01.12.2013 13:20
Багатотисячний Майдан у Дніпропетровську вимагає відставки Януковича

У справжній багатотисячний мітинг вилилося обласне віче у неділю біля входу в Центральний парк культури і відпочинку імені Лазаря Глоби.

На момент офіційного початку на площі зібралося близько тисячі городян, до яких приєдналися колони з 100-150 активістів ВО "Свобода" та ПП "УДАР" з партійною символікою та плакатами.

Віче розпочалося о 12:00 з виконання національного гімну України і продовжувалося більше години. В ході віче пролунали різні думки й оцінки ситуації в Україні, в тому числі (неодноразово) - оцінка діяльності Уряду Миколи Азарова та Президента Януковича. Вигуки "Ганьба!" об'єднували натовп чи не сильніше, ніж "Слава Україні!" та заклики до євроінтеграції.

Весь час, допоки тривало зібрання, до нього приєднувалися небайдужі дніпропетровці. Серед присутніх були помічені місцеві журналісти, депутати міської та обласної ради, впливові представники бізнесових кіл.

Зібрання вітали численні автівки та перехожі. Представники правоохоронних органів, яких було близько сотні, жодним чином себе не проявляли.

Близько 13 години, як повідомляє кореспондент Дніпрограду, багатотисячний натовп вирушив на Європейську площу. Там, нагадаємо, під охороною міліціянтів з порушенням усих санітарних норм і правил під відкритим небом триває так звана "ярмарка", головний сенс якої - не дати мітингувальникам місця для зібрання.

ФОТОЗВІТ про подію 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...