App Store Google Play

Арбітри влаштували “Дніпру” “весняний футбол”

01.12.2013 15:22
Арбітри влаштували “Дніпру” “весняний футбол”

Сказати, що гра "Дніпра" проти "Зорі" у Луганську носила надзвичайно принциповий характер, було б не перебільшенням, адже скромний фарм-клуб донецького "Шахтаря" став у останні роки справжнім каменем спотикання для лідера української першості.

Солі грі додав мокрий сніг, що ускладнив дії технічним дніпрянам та поступово перетворював поле стадіону "Авангард" у ковзанку, а перцю - той факт, що "Дніпро" до цієї гри забивав у кожному з 15 матчів цього сезону, а  "Зоря" не пропускала на своєму полі до цього 500 хвилин ігрового часу!

Гості, які вийшли на гру у складі, який можна назвати оптимальним, вийшли з великим бажанням і з перших хвилин позначили своє бажання помститися "Зорі" за всі колишні поразки. Луганчани, як і очікувалося, відповіли вкрай жорсткою грою на грані фолу, а коли не вдавалося відібрати м'яча, то й за гранню.

Втім, стартові хвилини успіху "Дніпру" не принесли, після чого почався позиційний футбол. "Дніпро" атакував невпинно, але гострі моменти з різних причин ніяк не перетворювалися на справді гольові. Немало цьому сприяв і харківський арбітр Анатолій Абдулла, який видавав дніпрянам "гірчичники" там. Де й порушень не було, пробачаючи луганчанам і рубість і симуляції. Прикметно, що з 16 ігор цього сезону це вже восьмий (!) матч "Дніпра", який обслуговують арбітри з Харкова.

Другий тайм крім воріт, на які накочувалися атаки Дніпра", нічого не змінив. Обдула ж асистентами досвистілися "до ручки": зафіксували офсайд у Матеуса тоді, коли захисник відкидав м'яча Сантіні. Нерви на додачу до втоми не додавали грі "Дніпра" стрімкості та злагодженості, тому атаки гостей все частіше перетворювалися на вертикальні закидання, які без проблем читалися щільним захистом "Зорі".

Навіть попри такі несприятливі умови "Дніпро" свої моменти мав і у звичній манері їх втратив. Найприкріше має бути за контратаку 4 проти 2, коли маючи забагато варіантів. Жуліано вибрав найгірший, віддавши на Селезньова мало не в кутовий прапорець.

А на 69 хвилині в одній з небагатьох атак господарі скористалися чи не єдиним своїм шансом і Даніло, який до цього здійснив 8 (!) порушень правил і, по-чесному, мав би давно відпочивати за межами поля, вколотив м'яча з меж штрафного.

Коли за п'ять хвилин Даніло мало не з центра поля просто влучив у ближній кут, де чомусь не виявилося Бойка, ніхто вже й не здивувався. "Дніпру" сьогодні знову не судилося виграти і футболісти "Зорі" до цього мали якнайменший стосунок.

А насамкінець харківський арбітр вирішив поставити на психогічному стані "Дніпра", якому вже за три дні грати з "Металістом" жирну крапку: замість жовтої симулянту Болі він вилучив Чеберячка. Гості навіть у десятьох продовжували атакувати, але натомість отримали у свої ворота гол-анекдот. В ході контратаки спочатку Каменюка випустив м'яча за бокову (цього арбітр не помітив), а потім зробив простріл на Болі, який із офсайду пропхнув м'яча повз Бойка.

А насамкінець Селезньов ще й не забив пенальті, продовживши ще на 90 хвилин "суху" домашню серію "Зорі".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Ріки наших кордонів

Комоні ржуть за Сулою - писав автор Слова о Полку Ігоревім про простір війни і волі, наш степ. Колись Русь-Україна закінчувалась на цій несамовито красивій річці, на правім крутім її березі, перед ди...
Марія СОЛОМОНОВА

А далі що..?

Ну добре, давайте пограємося у «припущення»)(Бо деякі коментарії настільки безглузді і навіть ворожі до України, що викликають не тільки скептичну посмішку, але і відверте обурення більшос...