App Store Google Play

Жуков вимагає звіту щодо стратегічного розвитку Дніпропетровська

31.10.2013 11:12
Жуков вимагає звіту щодо стратегічного розвитку Дніпропетровська
Депутат Дніпропетровської міськради Сергій Жуков вимагає від відповідальних департаментів публічного звіту щодо реалізації Стратегії розвитку Дніпропетровська до 2020 року.

Про це стало відомо 30 жовтня під час чергової сесії Дніпропетровської міської ради.

«На виконання цієї Стратегії минулого був прийнятий План її реалізації із зазначенням заходів, термінів і відповідальних. Відповідно до цього плану, який розміщений на сайті міськради, кожен департамент, кожне управління міськради мали в 2013 році провести десятки корисних для городян заходів та прийняти безліч нормативних актів, які повинні були якісно поліпшити життя мешканців міста», - сказав депутат у зверненні.

Для розуміння ефективності реалізації стратегії депутат вважає за необхідне проведення публічного звітування про проведені заходи.

«Необхідний публічний звіт кожного керівника, зазначеного в Плані реалізації стратегії міста, перед депутатами міської ради, щоб кожен міг поставити запитання та побачити ефективність роботи у 2013 році» , - вважає Жуков.

Нагадаємо, Стратегія розвитку Дніпропетровська приймалася, як мінімум, двічі.

У 2011 році була розроблена і прийнята Стратегія розвитку Дніпропетровська, а також план щодо її реалізації. Профінансований цей проект був Канадським агентством міжнародного розвитку.

Незадовго перед цим була розроблена Стратегія розвитку Дніпропетровська місцевими вченими та також прийнята Дніпропетровською міськрадою .

Поки жоден з документів не був реалізований.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...