App Store Google Play

Жуков вимагає звіту щодо стратегічного розвитку Дніпропетровська

31.10.2013 11:12
Жуков вимагає звіту щодо стратегічного розвитку Дніпропетровська
Депутат Дніпропетровської міськради Сергій Жуков вимагає від відповідальних департаментів публічного звіту щодо реалізації Стратегії розвитку Дніпропетровська до 2020 року.

Про це стало відомо 30 жовтня під час чергової сесії Дніпропетровської міської ради.

«На виконання цієї Стратегії минулого був прийнятий План її реалізації із зазначенням заходів, термінів і відповідальних. Відповідно до цього плану, який розміщений на сайті міськради, кожен департамент, кожне управління міськради мали в 2013 році провести десятки корисних для городян заходів та прийняти безліч нормативних актів, які повинні були якісно поліпшити життя мешканців міста», - сказав депутат у зверненні.

Для розуміння ефективності реалізації стратегії депутат вважає за необхідне проведення публічного звітування про проведені заходи.

«Необхідний публічний звіт кожного керівника, зазначеного в Плані реалізації стратегії міста, перед депутатами міської ради, щоб кожен міг поставити запитання та побачити ефективність роботи у 2013 році» , - вважає Жуков.

Нагадаємо, Стратегія розвитку Дніпропетровська приймалася, як мінімум, двічі.

У 2011 році була розроблена і прийнята Стратегія розвитку Дніпропетровська, а також план щодо її реалізації. Профінансований цей проект був Канадським агентством міжнародного розвитку.

Незадовго перед цим була розроблена Стратегія розвитку Дніпропетровська місцевими вченими та також прийнята Дніпропетровською міськрадою .

Поки жоден з документів не був реалізований.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...