App Store Google Play

У Дніпрі розфарбовують сміттєбаки

31.10.2013 09:37
У Дніпрі розфарбовують сміттєбаки
У Дніпропетровську з'явилися яскраві сміттєві баки. Їх у стилі австрійського художника Гундертвассера розмалювала молода художниця Катерина Мамчур.

Старі іржаві контейнери розфарбували, щоби привернути увагу городян до сортування сміття. Містяни у захопленні, а ось комунальники таку ініціативу переймати не збираються.

В об'єднанні співвласників багатоквартирних будинків вирішили: мистецтво допоможе виховати в людей звичку сортувати сміття. Для цього на баках малюють тематичні картинки. Ідея належить керівникові одного з ОСББ міста. Таким чином він вирішив і подвір'я прикрасити, і привчати городян до роздільного збирання сміття.

"Мені дозволили бути вільною у стилістиці, а це мій улюблений стиль - стиль австрійського художника Гундертвассера. Я вважаю, це оптимальне рішення, тому що в нього досить яскрава кольорова графіка, яка піднімає настрій перехожим. І коли вони виносять сміття, я думаю, ми можемо докласти крапельку позитиву в їхній день", - прокоментувала художниця Катерина Мамчур.

Керівник ОСББ каже, що на фарбу для трьох баків і гонорар художниці витратив тисячу гривень. Найближчим часом збираються зробити замовлення ще на кілька таких баків.

Молода художниця Катерина Мамчур розшукує однодумців, які допоможуть їй робити зі звичайних сміттєвих баків ексклюзивні.

ТВі

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...