App Store Google Play

У Дніпрі розфарбовують сміттєбаки

31.10.2013 09:37
У Дніпрі розфарбовують сміттєбаки
У Дніпропетровську з'явилися яскраві сміттєві баки. Їх у стилі австрійського художника Гундертвассера розмалювала молода художниця Катерина Мамчур.

Старі іржаві контейнери розфарбували, щоби привернути увагу городян до сортування сміття. Містяни у захопленні, а ось комунальники таку ініціативу переймати не збираються.

В об'єднанні співвласників багатоквартирних будинків вирішили: мистецтво допоможе виховати в людей звичку сортувати сміття. Для цього на баках малюють тематичні картинки. Ідея належить керівникові одного з ОСББ міста. Таким чином він вирішив і подвір'я прикрасити, і привчати городян до роздільного збирання сміття.

"Мені дозволили бути вільною у стилістиці, а це мій улюблений стиль - стиль австрійського художника Гундертвассера. Я вважаю, це оптимальне рішення, тому що в нього досить яскрава кольорова графіка, яка піднімає настрій перехожим. І коли вони виносять сміття, я думаю, ми можемо докласти крапельку позитиву в їхній день", - прокоментувала художниця Катерина Мамчур.

Керівник ОСББ каже, що на фарбу для трьох баків і гонорар художниці витратив тисячу гривень. Найближчим часом збираються зробити замовлення ще на кілька таких баків.

Молода художниця Катерина Мамчур розшукує однодумців, які допоможуть їй робити зі звичайних сміттєвих баків ексклюзивні.

ТВі

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...