App Store Google Play

Поки Пінчук судиться з Приватом, невідомі скуповують його борги

31.10.2013 14:14
Поки Пінчук судиться з Приватом, невідомі скуповують його борги

ТОВ "Міжнародні інвестиційні технології " купує дебіторську заборгованість підприємств трубно-колісної компанії "Інтерпайп".

Про це передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з повідомленням, відповідні оголошення на половину шпальти розміщені в парламентській газеті "Голос України", а також деяких інших ЗМІ.

Йдеться, зокрема, про ПАТ " Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод", "Інтерпайп Новомосковський трубний завод", "Інтерпайп Дніпропетровський Втормет" , ТОВ "Інтерпайп Ніко-Тьюб" і "Інтерпайп Сталь".

На сайті "МІТ" у розділі про діяльність компанії розміщена інформація лише про купівлю боргів "Інтерпайпу" . Сайт також містить коротку довідку про київську компанію без жодних деталей.

"Міжнародні інвестиційні технології" - приватна компанія, заснована для здійснення всіх видів допомоги та підтримки закордонних інвесторів на території України", - зазначено, зокрема, на сайті.

"МІТ" була створена в 2012 році із статутним капіталом 2 тисячі гривень. Інша інформація поки відсутня.

"Інтерпайп" - входить до десятки найбільших у світі виробників безшовних труб і є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс у світі.

Заборгованість компанії на кінець 2012 року становила $1,044 мільярда, в тому числі поточна - $0,312 мільярда.

Як відомо, корпорацію "Інтерпайп" контролює бізнесмен Віктор Пінчук - зять екс-президента Леоніда Кучми.

Віктор Пінчук судиться в Лондоні з Геннадієм Боголюбовим та Ігорем Коломойським.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...