App Store Google Play

Поки Пінчук судиться з Приватом, невідомі скуповують його борги

31.10.2013 14:14
Поки Пінчук судиться з Приватом, невідомі скуповують його борги

ТОВ "Міжнародні інвестиційні технології " купує дебіторську заборгованість підприємств трубно-колісної компанії "Інтерпайп".

Про це передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з повідомленням, відповідні оголошення на половину шпальти розміщені в парламентській газеті "Голос України", а також деяких інших ЗМІ.

Йдеться, зокрема, про ПАТ " Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод", "Інтерпайп Новомосковський трубний завод", "Інтерпайп Дніпропетровський Втормет" , ТОВ "Інтерпайп Ніко-Тьюб" і "Інтерпайп Сталь".

На сайті "МІТ" у розділі про діяльність компанії розміщена інформація лише про купівлю боргів "Інтерпайпу" . Сайт також містить коротку довідку про київську компанію без жодних деталей.

"Міжнародні інвестиційні технології" - приватна компанія, заснована для здійснення всіх видів допомоги та підтримки закордонних інвесторів на території України", - зазначено, зокрема, на сайті.

"МІТ" була створена в 2012 році із статутним капіталом 2 тисячі гривень. Інша інформація поки відсутня.

"Інтерпайп" - входить до десятки найбільших у світі виробників безшовних труб і є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс у світі.

Заборгованість компанії на кінець 2012 року становила $1,044 мільярда, в тому числі поточна - $0,312 мільярда.

Як відомо, корпорацію "Інтерпайп" контролює бізнесмен Віктор Пінчук - зять екс-президента Леоніда Кучми.

Віктор Пінчук судиться в Лондоні з Геннадієм Боголюбовим та Ігорем Коломойським.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...