App Store Google Play

Підліток заперечує, що виготовив вибухівку власноруч

31.10.2013 10:14
Підліток заперечує, що виготовив вибухівку власноруч

Цікавість зле пожартувала із дніпропетровським школярем, якому закортіло власноруч змайструвати вибуховий пристрій. Інструкцію він знайшов в Інтернеті, а необхідні інгредієнти - у татовому гаражі. Унаслідок "експерименту" і сам опинився на лікарняному ліжку, і вклав туди свого товариша. Це - версія правоохоронців, складена зі слів хлопця одразу після вибуху.

Згодом свідчення "підривника" кардинально змінилися, він та його батьки стверджують, що хлопець постраждав від чужої лихої волі.

Чотири тижні у лікарні, тривала реабілітація та інвалідність через втрачену кінцівку - такі перспективи на найближче майбутнє має 14-річний учень дніпропетровського ліцею. Дві бригади лікарів оперували його чотири години. Одну руку та очі, в які потрапили сотні дрібних осколків, медикам вдалося врятувати, а пальці іншої руки, на жаль, - ні.

Лікарі кажуть, що від долоні залишилася лише одна кісточка, а решту руки просто розірвало. Вибух стався увечері на території дитсадка. Туди Ілля прийшов вигуляти собаку, а заразом і випробувати результат своєї "технічної творчості". Способи виготовлення вибухівки, розповідав він правоохоронцям вже у лікарні, останнім часом його дуже цікавили. Зібравши інформацію, вирішив перевірити її на практиці. Вибуховий пристрій він підпалив на вулиці запальничкою, але бомба розірвалася у нього в руках.

Так він розповідав про вибух позавчора, учора хлопець повідомив, що коли гуляв із собакою, то знайшов згорток, а пізніше він вибухнув. Утім, де правда, дізнатись виявилось неважко. Разом із Іллею, щоправда, в інше відділення, привезли його 16-річного товариша. Той був поруч, коли Ілля почав випробувати вибухівку. Влад відбувся переляком, кількома подряпинами та баротравмою.

А у Іллі попереду ще спілкування з правоохоронцями, бо вони відкрили кримінальне провадження за статтею про тілесні ушкодження, отримані з необережності. Карають за це виправними роботами, але, зізнаються у міліції, з огляду на вік і травми "підривника", його, найімовірніше, просто передадуть під нагляд батьків.

ТСН 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...