App Store Google Play

Підліток заперечує, що виготовив вибухівку власноруч

31.10.2013 10:14
Підліток заперечує, що виготовив вибухівку власноруч

Цікавість зле пожартувала із дніпропетровським школярем, якому закортіло власноруч змайструвати вибуховий пристрій. Інструкцію він знайшов в Інтернеті, а необхідні інгредієнти - у татовому гаражі. Унаслідок "експерименту" і сам опинився на лікарняному ліжку, і вклав туди свого товариша. Це - версія правоохоронців, складена зі слів хлопця одразу після вибуху.

Згодом свідчення "підривника" кардинально змінилися, він та його батьки стверджують, що хлопець постраждав від чужої лихої волі.

Чотири тижні у лікарні, тривала реабілітація та інвалідність через втрачену кінцівку - такі перспективи на найближче майбутнє має 14-річний учень дніпропетровського ліцею. Дві бригади лікарів оперували його чотири години. Одну руку та очі, в які потрапили сотні дрібних осколків, медикам вдалося врятувати, а пальці іншої руки, на жаль, - ні.

Лікарі кажуть, що від долоні залишилася лише одна кісточка, а решту руки просто розірвало. Вибух стався увечері на території дитсадка. Туди Ілля прийшов вигуляти собаку, а заразом і випробувати результат своєї "технічної творчості". Способи виготовлення вибухівки, розповідав він правоохоронцям вже у лікарні, останнім часом його дуже цікавили. Зібравши інформацію, вирішив перевірити її на практиці. Вибуховий пристрій він підпалив на вулиці запальничкою, але бомба розірвалася у нього в руках.

Так він розповідав про вибух позавчора, учора хлопець повідомив, що коли гуляв із собакою, то знайшов згорток, а пізніше він вибухнув. Утім, де правда, дізнатись виявилось неважко. Разом із Іллею, щоправда, в інше відділення, привезли його 16-річного товариша. Той був поруч, коли Ілля почав випробувати вибухівку. Влад відбувся переляком, кількома подряпинами та баротравмою.

А у Іллі попереду ще спілкування з правоохоронцями, бо вони відкрили кримінальне провадження за статтею про тілесні ушкодження, отримані з необережності. Карають за це виправними роботами, але, зізнаються у міліції, з огляду на вік і травми "підривника", його, найімовірніше, просто передадуть під нагляд батьків.

ТСН 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...