App Store Google Play

"Дніпру" мають зарахувати технічну поражку - експерти

31.10.2013 12:03
"Дніпру" мають зарахувати технічну поражку - експерти
Головною подією 1/8 Кубка України стала неявка "Дніпра" на матч з "Чорноморцем", який мав відбутися вчора в 19:45. Підопічні Хуанде Рамоса ні у вівторок ввечері, ні вчора в районі 16:00 не змогли приземлитися в Одесі через густий туман.

Хоча до 14:00 одеський аеропорт літаки приймав. Чому "Дніпро" не прилетів раніше? "Не давали злетіти в Дніпропетровську", - кажуть у клубі. При цьому самі футболісти готові були добиратися автобусом, це 456 км, але клубом такого рішення прийнято не було.

За регламентом, якщо команда не змогла прибути на матч через форс -мажору, гру проводять в інший день. Ось тільки форс-мажорною цю ситуацію назвати складно.

Адже арбітр матчу Абдула потрапив в таку ж ситуацію - також не зміг за день до матчу приземлитися в одеському аеропорту, але дістався до місця призначення на автобусі.

"Це не форс-мажор. "Дніпру" буде зарахована "технічка" (технічна поразка 0:3 -
"Футбол Україна")", - сказало джерело у вищих футбольних колах. Такого ж розвитку подій чекає і колишній технічний директор ФФУ, екс-делегат федерації Костянтин Вихров.

"Дніпру" має бути зараховано технічну поразку, - сказав він. - Адже не тільки ж на літаку можна було дістатися до Одеси. Але як діятиме КДК ФФУ, сказати складно".

Схожий випадок в українському футболі вже був . У 2007 році через негоду "Ворскла" не змогла прилетіти до Луганська на гру з "Зорею". Полтавцям зарахували тоді технічні 0:3.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...