App Store Google Play

Адвокат переконує, що приміщення "Вареничної" Тимошенко не належало ФДМ

31.10.2013 10:32
Адвокат переконує, що приміщення "Вареничної" Тимошенко не належало ФДМ
Фонд державного майна ніколи не володів приміщенням, у якому міститься варенична Євгенії Тимошенко. Про це заявляє адвокат дочки колишнього прем'єра Юлії Тимошенко і функціонер "Баткьівщини"  Андрій Козар.

За його словами, заява начальника регіонального відділення ФДМ у Дніпропетровській області Ганни Миргородської «не відповідає реальним обставинам справи».

Цим приміщенням володіло акціонерне товариство, яке було створене на базі інституту і відчужувало це приміщення юридичній особі, заявив Козар. Так само Фонд держмайна ніколи не володів і невеликими приміщеннями, в яких близькі родичі Юлії Тимошенко вели малий бізнес і які також згадуються в коментарі чиновниці, додав він.

"Те, що відбувається з Євгенією Тимошенко та близькими родичами Юлії Тимошенко, - це виключно політичне переслідування та спроба чинити моральний тиск на Юлію Тимошенко; це не має нічого спільного із законом, а є протиправною дією, спрямованою на позбавлення Євгенії Тимошенко майна», - цитує юриста "Українська правда".

Начальник регіонального відділення Фонду держмайна України у Дніпропетровській області Ганна Миргородська заявляла, що це відділення Фонду виконує рішення суду, за яким приміщення вареничної Євгенії Тимошенко та інші приміщення в тому ж будинку мають бути повернені державі.

За її словами, будівля, про яку йдеться, належала не ФДМУ, а державі, точніше - Міністерству чорної металургії, в ній розташовувався Науково-дослідницький та дослідно-конструкторський інститут автоматизації чорної металургії; Фонд держмайна оскаржив договір купівлі-продажу, і суд визнав приватизацію недійсною, й тепер Фонд повертає приміщення будівлі в державну власність.

Перший заступник Юлії Тимошенко на посаді лідера партії «Батьківщина» Олександр Турчинов, повідомивши про це рішення суду, заявляв, що, «забираючи останню вареничну, яка є в родини» колишнього прем'єра, влада «позбавляє засобів до існування» цю родину, що, за його словами, є «прикладом політичної помсти». Він також сказав, що Євгенія Тимошенко має намір домагатися справедливості в європейських судових структурах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...