App Store Google Play

У Дніпродзержинську та Вільногірську також є "Демократи"

30.10.2013 13:57
У Дніпродзержинську та Вільногірську також є "Демократи"

В Дніпродзержинській міськраді створено фракцію «ВО «Демократи», яка стала правонаступницею «Фронту Змін». Про це повідомили у прес-службі політичної сили.

До фракції увійшли п'ятеро депутатів. Про це було оголошено в середу, 30 жовтня, під час сесії міськради. Очолив нове об'єднання депутат міськради Гліб Морохов, обраний від «Фронту Змін».

«Ми не змінимо принципи і цінності, які об'єднали нашу команду і наших виборців. Ми зберегли людей, до фракції ввійшли всі колишні «фронтовики». Ми готові працювати далі разом з тими, хто в нас повірив. Створивши фракцію ми впевнені, що точка зору кожного партійця буде врахована», - сказав Гліб Морохов, коментуючи рішення про створення фракції.

Депутати новоствореної фракції наголошують, що їх об'єднали принципи реальної демократії та відповідальності за свої дії. Головним завданням для себе бачать роботу з виборцями і виконаннями їх наказів.

Додалося "Демократів" і у Вільногірській міськраді. До створеної фракції увійшло чотири депутати - колишні «фронтзмінівці». Керівником фракції став депутат міськради Артем Федоранич, обраний від «Фронту Змін».

«Для нас важливо зберегли краще, що було у «Фронті Змін» - при прийнятті рішень враховувалася думка партійців, існувала політична відповідальність. Для нас не прийнятні принципи побудови політичної сили лідерського типу. Своєю основною метою ми бачимо реальну роботу по захисту інтересів жителів Вільногірська», - сказав Артем Федоранич.

За його словами фракція налаштована на роботу та вирішення проблем людей, які довірили депутатам від опозиції свій голос.

Як раніше повідомлялося, 7 жовтня народні депутати Андрій Павелко та Володимир Полочанінов оголосили про створення партії «ВО «Демократи», 15 жовтня вони звернулися з відкритим листом до колишніх однопартійців із «Фронту Змін» з пропозицією приєднатися до процесу створення та розвитку партії «ВО «Демократи». 16 жовтня восьмеро депутатів з фракції «Фронт Змін» створили найбільшу опозиційну фракцію «ВО «Демократи» в Дніпропетровській міськраді. Також створена депутатська група «демократів» в Нікополі та фракція в Кіровській райраді Дніпропетровська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...