App Store Google Play

У Дніпродзержинську та Вільногірську також є "Демократи"

30.10.2013 13:57
У Дніпродзержинську та Вільногірську також є "Демократи"

В Дніпродзержинській міськраді створено фракцію «ВО «Демократи», яка стала правонаступницею «Фронту Змін». Про це повідомили у прес-службі політичної сили.

До фракції увійшли п'ятеро депутатів. Про це було оголошено в середу, 30 жовтня, під час сесії міськради. Очолив нове об'єднання депутат міськради Гліб Морохов, обраний від «Фронту Змін».

«Ми не змінимо принципи і цінності, які об'єднали нашу команду і наших виборців. Ми зберегли людей, до фракції ввійшли всі колишні «фронтовики». Ми готові працювати далі разом з тими, хто в нас повірив. Створивши фракцію ми впевнені, що точка зору кожного партійця буде врахована», - сказав Гліб Морохов, коментуючи рішення про створення фракції.

Депутати новоствореної фракції наголошують, що їх об'єднали принципи реальної демократії та відповідальності за свої дії. Головним завданням для себе бачать роботу з виборцями і виконаннями їх наказів.

Додалося "Демократів" і у Вільногірській міськраді. До створеної фракції увійшло чотири депутати - колишні «фронтзмінівці». Керівником фракції став депутат міськради Артем Федоранич, обраний від «Фронту Змін».

«Для нас важливо зберегли краще, що було у «Фронті Змін» - при прийнятті рішень враховувалася думка партійців, існувала політична відповідальність. Для нас не прийнятні принципи побудови політичної сили лідерського типу. Своєю основною метою ми бачимо реальну роботу по захисту інтересів жителів Вільногірська», - сказав Артем Федоранич.

За його словами фракція налаштована на роботу та вирішення проблем людей, які довірили депутатам від опозиції свій голос.

Як раніше повідомлялося, 7 жовтня народні депутати Андрій Павелко та Володимир Полочанінов оголосили про створення партії «ВО «Демократи», 15 жовтня вони звернулися з відкритим листом до колишніх однопартійців із «Фронту Змін» з пропозицією приєднатися до процесу створення та розвитку партії «ВО «Демократи». 16 жовтня восьмеро депутатів з фракції «Фронт Змін» створили найбільшу опозиційну фракцію «ВО «Демократи» в Дніпропетровській міськраді. Також створена депутатська група «демократів» в Нікополі та фракція в Кіровській райраді Дніпропетровська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...