App Store Google Play

Китайців, які викрали китайця, затримали у Дніпропетровську

30.10.2013 14:18
Китайців, які викрали китайця, затримали у  Дніпропетровську
У Дніпропетровську правоохоронці затримали трьох громадян Китаю, які викрали в Києві свого співвітчизника і вимагали в нього майже 200 тисяч доларів.

За інформацією МВС України в Києві, близько 03:00 вівторка в столичну міліцію зателефонував громадянин Китаю, який повідомив, що декілька хвилин перед тим йому подзвонив його співвітчизник.

"Розмова була короткою - людина лише встигла сказати, що потрапила в біду. Після цього зв'язок із ним припинився", - йдеться в повідомленні прес-служби київської міліції.

Вранці того ж дня до чергової частини Дарницького райуправління міліції звернувся громадянин Китаю, який розповів правоохоронцям, що минулої ночі його викрали. Троє співвітчизників, погрожуючи йому зброєю, силоміць посадили чоловіка в машину і відвезли в невідоме місце.

Як викуп за звільнення викрадачі вимагали у своєї жертви $197 тис. Потім зловмисники змусили чоловіка перерахувати на вказаний ними банківський рахунок майже $33 тис., а також написати боргову розписку на суму в $305 тис. Після чого потерпілого із зав'язаними очима перевезли в інше місце і відпустили.

Підозрюваних затримали у Дніпропетровську. Викрадачами виявилися теж громадяни Китаю, раніше не судимі. Двоє з них працювали в київському кафе, третій - ніде не працював.

Зловмисникам загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...