App Store Google Play

Поправка на маразм

29.10.2013 12:02
Поправка на маразм

Якщо колись історики будуть аналізувати наш час, то, напевно, шукатимуть не лише паралелей з пост-козацькою "Руїною". Не лише писатимуть про Україну нинішню як про випалене поле корупції на Сході Європи, бюджетних крадіжок та економічного колапсу і деградації усіх інститутів держави.

Адже наша доба залишить нащадкам і майбутнім історикам терабайти цифрових споминів про державних мужів і тіток: їх виступи, телевізійні суперечки, заяви, законопроекти та відозви.

Майбутнім історикам з таким архівним матеріалом однозначно буде легше. І веселіше. Але, якщо в Україні майбутнього будуть жити "гомо сапієнси", люди не позбавлені логічного мислення, то такі артефакти початку ХХІ - го століття їх просто шокуватимуть.

От, приміром, скандальна поправка до податкового кодексу, яку окремим законом проголосували останнього сесійного тижня у Верховній Раді. Її вже встигли назвати "поправка на Кличка". Законопроект № 2054а "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків" гласить: "...у разі, якщо особа має право постійного проживання на території іноземної країни, вона вважається такою, що не проживає в Україні".

Нехай юристи доводять юридичну нікчемність документа, який сивочолий інтелектуал Рибак вже підмахнув своїм підписом голови ВРУ і терміново направив Януковичу, щоб той зробив "ось це" законом України.

З точки зору здорового глузду і простої людської логіки: як те, що я "маю право" на закордонне проживання може мене викреслити з мешканців України?! Адже я сиджу собі вдома, маю в шухляді закордонний паспорт з візами і якийсь оформлений папірець-дозвіл, а мене вже викинули з української спільноти. За законом! І нікого цей маразм протиріччя між "мати право" і "перебувати фізично" не хвилює.

Очевидно, що заради вищої мети залишитися усім при владі і грошах, кров з носа необхідний другий термін нині чинного Гаранта. Без цього і без нього їм усім "кирдик" - це очевидно будь-якому навіть найменшому за посадою працівнику прокуратури.

Найвищому ні, бо йому також доведеться бронювати місце в терміналі аеропорту Бориспіль і розпитувати в екс-колеги Мельника, який другий паспорт легше й швидше прикупити: литовський чи таки традиційний ізраїльський?

А дійсність ще прикольніша. Син головного регіонала і прем'єр-міністра Олексій Азаров жив собі бюргерським життям платника австрійських податків і раптом з-за кордону став депутатом-мажоритарником у місті Слов'янську, де не кожен виборець навіть знає, де та Австрія розляглася. Згідно з декларацією до Центрвиборчкому, він навіть вказав, що заробив там 96 тисяч євро (десь мільйон гривень), і це цифра після сплати податків.

Якщо прикласти "поправку на Кличка" до Азарова-молодшого, то взагалі жах вийде. Журналісти "Української Правди" отримали виписку з реєстру австрійських підприємств і там чорним по білому зазначено, що син українського прем'єра проживав не на батьківщині, а на одній з тихих вулиць в XVIII районі міста Відень. Його адреса - Pötzleinsdorfer Straße, 152-156, корпус 3.

Будинок Азарова

Українська правда

Офіційна біографія депутата каже: "2007-2012 рр. займав посаду директора-представника Міжнародного фонду сприяння інвестиціям". А з'ясувалося, що фонд "Стабільна Україна", де в керівниках п'ять років тяжко гарував Олексій Азаров, зареєстрований у Відні як звичайне товариство з обмеженою відповідальність і установчим фондом у 35 тисяч євро.

Тобто й податки мала платити як всяке австрійське ТоВ. І виписка з бази перепису населення Відня підтвердила, що український депутат Азаров мав реєстрацію у XVIII районі австрійської столиці, тобто у нього Aufenthaltstitel - так званий "вид на проживання".

Уродженець російської Калуги працює недоторканним депутатом України і зареєстрований в Австрії? І як тоді бути?! Одразу після президентського автографа Олексія Азарова за законом "вважати таким, що не проживає в Україні"?

А дружина головного регіонала уряду оформила "вид на проживання" у Словенії, то що вважати Миколу Азарова самотнім дідуганом, дружина якого вже "така, що не проживає в Україні"?

І всі законотворці-депутати так принципово-принципово мовчать про донедавна ще громадянина РФ мільярдера Новінського, який отримав громадянство указом президента у 2012-му, а мандат депутата українського народу вже 2013-го. І чиїм платником податків він був усі ці попередні роки?

А ще маразматичніше звучали аргументи однопартійців австрійського платника податків Азарова - Ганни Герман та Вадима Колєсніченка щодо Віталія Кличка. "Він не платить податки в Україні - але це його відповідальність перед виборцем. Він платить податки для того, щоб були високі пенсії у німецьких пенсіонерів, серед яких є і ті, хто розоряв нашу землю під час Великої Вітчизняної війни" заявила пані Герман.

І ту саму пісню проспівав Колєснічєнко: "К сожалению, господин Кличко заявил, что он является налогоплательщиком другого государства. Это его право. Но если мы с этим согласимся, то можем впоследствии работать на пенсионеров других стран".

Якась ущербна логіка: скасовувати українські пенсії (і часами чималі!) ветеранам НКВД-КДБ та іншим садистам системи ГУЛАГ рука в цих політиків не підіймається, а вбачати в сьогоднішніх пенсіонерах Німеччини ветеранів Рейху - можна. І увесь цей цирк заради "скасування Кличка"?!

А потім творчо розвинути політичний маразм - зібрати 70-літніх з купою ювілейних відзнак з нагоди 69-річчя визволення України від німецьких пенсіонерів-загарбників і водити їх на "антифашистські" маніфестації у супроводі звезених студентів.

Дивно, що на чолі колони "антифашистів" найстарішими виглядали саме голова ВР Володимир Рибак і вічно "зіґуючий" Чечетов (оскільки реальним ветеранам-визволителям нині не менше 85 років).

Антифашистський марш

Прес-служба Партії регіонів

Невже такими цинічними акціями, прикриваючись пам'яттю загиблих у Другій Світовій, і будуть вести переможну виборчу кампанію-2015 без потенційного медичного пацієнта фашистської клініки Тимошенко і платника фашистських податків Кличка?

Антифашистський марш у Києві_8  

Прес-служба Партії регіонів

Навіть звезені натовпи ось цих "50-гривенників" не вірять у щирість вуличної буфонади і втікали від мікрофонів телеканалів.

Чесніше і дешевше для дірявого бюджету було б просто прийняти закон, яким визначити, що особи з прізвищем Тимошенко і Кличко до виборів не допускаються.

Або виконуючи гасла "трудящих" "В Европу без фашистов", визначити однією постановою Верховної Ради список усіх фашистів - кандидатів в президенти, яким не те що в Європу - у президенти йти не можна. Гадаєте не вистачило б на таке голосів у парламенті?!

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...