App Store Google Play

Дніпряни, ховайтеся, хто де може - до нас їде Президент!

28.10.2013 18:36
Дніпряни, ховайтеся, хто де може - до нас їде Президент!

У вівторок, 29 жовтня, президент України Віктор Янукович відвідає з робочою поїздкою Дніпропетровську область. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зазначимо, що подробиць робочого візиту пана Януковича прес-служба не дає. Водночас Дніпропетровська облдержадміністрація заявила про низку заходів, запланованих на 29 жовтня.

Зокрема, у вівторок у Дніпропетровську о 10:00 з нагоди 70-ї річниці визволення Дніпропетровська від фашистських загарбників у місті відбудеться реконструкція форсування річки Дніпро.

У ній візьмуть участь 26 клубів-реконструкторів з України, Росії та Білорусі. До участі у реконструкції буде залучено понад 170 одиниць техніки сучасної і часів Великої Вітчизняної війни. Всього у проведенні реконструкції форсування річки Дніпро і військовому параді буде задіяно понад 1,7 тис. осіюб.

Крім того, о 10:45 у Дніпропетровську відбудеться урочисте відкриття Центру інноваційних технологій і прогресу «Парк ракет». У Дніпропетровську за 70 років роботи КБ «Південне» і «Південмаш» розробили та впровадили у виробництво чотири покоління міжконтинентальних балістичних ракет і 72 типу космічних апаратів, запустили на орбіту понад 400 супутників власного виробництва. Зараз у музеї ракетно-космічної техніки представлена ??інтерактивна інсталяція зі звуко- і відеоефектами на космічну тематику.

Виставковий зал музейного комплексу періодично буде наповнюватися тематичними експозиціями крім того він працюватиме в форматі шоу-рум. Тут проходитимуть різні виставки - від презентації інноваційних технологій світових брендів до виїзних експозицій провідних музеїв, Музей Леонардо да Вінчі. Також у Центрі будуть представлені інтерактивні інсталяції, які будуть оновлюватися щоквартально.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...