App Store Google Play

Дніпряни, ховайтеся, хто де може - до нас їде Президент!

28.10.2013 18:36
Дніпряни, ховайтеся, хто де може - до нас їде Президент!

У вівторок, 29 жовтня, президент України Віктор Янукович відвідає з робочою поїздкою Дніпропетровську область. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Зазначимо, що подробиць робочого візиту пана Януковича прес-служба не дає. Водночас Дніпропетровська облдержадміністрація заявила про низку заходів, запланованих на 29 жовтня.

Зокрема, у вівторок у Дніпропетровську о 10:00 з нагоди 70-ї річниці визволення Дніпропетровська від фашистських загарбників у місті відбудеться реконструкція форсування річки Дніпро.

У ній візьмуть участь 26 клубів-реконструкторів з України, Росії та Білорусі. До участі у реконструкції буде залучено понад 170 одиниць техніки сучасної і часів Великої Вітчизняної війни. Всього у проведенні реконструкції форсування річки Дніпро і військовому параді буде задіяно понад 1,7 тис. осіюб.

Крім того, о 10:45 у Дніпропетровську відбудеться урочисте відкриття Центру інноваційних технологій і прогресу «Парк ракет». У Дніпропетровську за 70 років роботи КБ «Південне» і «Південмаш» розробили та впровадили у виробництво чотири покоління міжконтинентальних балістичних ракет і 72 типу космічних апаратів, запустили на орбіту понад 400 супутників власного виробництва. Зараз у музеї ракетно-космічної техніки представлена ??інтерактивна інсталяція зі звуко- і відеоефектами на космічну тематику.

Виставковий зал музейного комплексу періодично буде наповнюватися тематичними експозиціями крім того він працюватиме в форматі шоу-рум. Тут проходитимуть різні виставки - від презентації інноваційних технологій світових брендів до виїзних експозицій провідних музеїв, Музей Леонардо да Вінчі. Також у Центрі будуть представлені інтерактивні інсталяції, які будуть оновлюватися щоквартально.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...