App Store Google Play

Криворізькі пожежники тренувалися гасити умовний театр

25.10.2013 11:23
Криворізькі пожежники тренувалися гасити умовний театр
У четвер на базі Криворізького академічного театру драми та музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка службою порятунку Кривого Рогу проводились тактико-спеціальні навчання з особовим складом чергових караулів пожежно-рятувальних підрозділів міста.

У рамках профілактичної роботи щодо попередження трагедій, пов'язаних із відпочинком громадян, були проведені навчання з ліквідації умовної пожежі на об'єкті з масовим перебуванням людей, прикладом якого і є театр Шевченка.

Пожежно-рятувальні підрозділи відпрацювали взаємодію з іншими службами, а також провели навчання персоналу закладу діям на випадок виникнення пожежі.

Зазвичай у подібних спорудах шляхами розповсюдження вогню є легкозаймисті матеріали, меблі, обладнання та декорації. Через систему вентиляції полум'я за лічені хвилини може охопити усе приміщення. У разі виникнення загоряння на подібних об'єктах утворюється сильне задимлення, починається паніка працюючих та відвідувачів, що перешкоджає проведенню евакуаційних заходів. Такі особливі характеристики об'єкту стали основним акцентом у проведенні навчань.

За тактичним задумом, пожежа виникла під час вистави на сцені. Площа умовної пожежі на момент прибуття рятувальних підрозділів склала 40 квадратних метрів. На місце події прибуло три відділення на автоцистернах. Ще до прибуття пожежних підрозділів персонал театру розпочав евакуацію людей із зали та вживав заходи щодо гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння. Рятувальники завершили евакуацію глядачів та за допомогою газодимозахисників ліквідували пожежу.

Під час розбору дій особового складу при гасінні умовної пожежі, було проведено додаткове вивчення об'єкту разом із технічними працівниками театру. У рамках заходу вогнеборці вдосконалили свої професійні навички щодо дій у випадку пожежі на об‘єктах з масовим перебуванням людей, адже коли стоїть завдання порятунку людини в умовах реальної надзвичайної ситуації, дії рятувальників мають бути безпомилковими.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...