App Store Google Play

Криворізькі пожежники тренувалися гасити умовний театр

25.10.2013 11:23
Криворізькі пожежники тренувалися гасити умовний театр
У четвер на базі Криворізького академічного театру драми та музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка службою порятунку Кривого Рогу проводились тактико-спеціальні навчання з особовим складом чергових караулів пожежно-рятувальних підрозділів міста.

У рамках профілактичної роботи щодо попередження трагедій, пов'язаних із відпочинком громадян, були проведені навчання з ліквідації умовної пожежі на об'єкті з масовим перебуванням людей, прикладом якого і є театр Шевченка.

Пожежно-рятувальні підрозділи відпрацювали взаємодію з іншими службами, а також провели навчання персоналу закладу діям на випадок виникнення пожежі.

Зазвичай у подібних спорудах шляхами розповсюдження вогню є легкозаймисті матеріали, меблі, обладнання та декорації. Через систему вентиляції полум'я за лічені хвилини може охопити усе приміщення. У разі виникнення загоряння на подібних об'єктах утворюється сильне задимлення, починається паніка працюючих та відвідувачів, що перешкоджає проведенню евакуаційних заходів. Такі особливі характеристики об'єкту стали основним акцентом у проведенні навчань.

За тактичним задумом, пожежа виникла під час вистави на сцені. Площа умовної пожежі на момент прибуття рятувальних підрозділів склала 40 квадратних метрів. На місце події прибуло три відділення на автоцистернах. Ще до прибуття пожежних підрозділів персонал театру розпочав евакуацію людей із зали та вживав заходи щодо гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння. Рятувальники завершили евакуацію глядачів та за допомогою газодимозахисників ліквідували пожежу.

Під час розбору дій особового складу при гасінні умовної пожежі, було проведено додаткове вивчення об'єкту разом із технічними працівниками театру. У рамках заходу вогнеборці вдосконалили свої професійні навички щодо дій у випадку пожежі на об‘єктах з масовим перебуванням людей, адже коли стоїть завдання порятунку людини в умовах реальної надзвичайної ситуації, дії рятувальників мають бути безпомилковими.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...