App Store Google Play

Дніпропетровцеві оголосять вирок за расистські злочини

25.10.2013 09:45
Дніпропетровцеві оголосять вирок за расистські злочини
У п'ятницю в лондонському суді оголосять вирок українському громадянинові Павлу Лапшину. Студент-аспірант, який перебував на стажуванні у Бірмінгемі, визнав себе винним у головних обвинуваченнях на його адресу. Йдеться про вбивство 82-річного пенсіонера-мусульманина та влаштуванні кількох вибухів біля мечетей у містечках поблизу Бірмінгема.

Павло Лапшин приїхав із Дніпропетровська на стажування у Бірмінгем 24 квітня цього року, а вже 18 липня його заарештували, і через кілька днів офіційно оголосили йому звинувачення у злочинах, обтяжених расизмом і тероризмом..

Британська поліція змогла зібрати достатньо переконливих доказів і разом із визнаннями провини самим обвинуваченим це означає, що тривалого судового процесу не буде.

Одне з головних завдань слідчих було з'ясувати мотиви дій підсудного. Британські слідчі, які їздили до Дніпропетровська, дякували за сприяння українським колегам.

Сам Павло Лапшин, згідно з оприлюдненими даними, заявив поліції, що головним мотивом була ненависть до представників інших рас.

На його думку, білі люди кращі, ніж інші, й убивав він саме з тих причин.

Поліція каже, що під час обшуку у Павла Лапшина виявили деталі для нових вибухових пристроїв. Українського громадянина назвали людиною, «переповненою злом і з отруєною свідомістю».

Британські офіційні представники зараз вважають, що Лапшин діяв наодинці і не був пов'язаний з екстремістами в Англії. Припускають, що свідомість у нього була отруєна ще в Україні і повідомляють, що Павло Лапшин читав російськомовні расистські та неонацистські матеріали в інтернеті.

За скоєні злочини його найімовірніше очікує довічне ув'язнення. Питання лише у тому, який суддя назве мінімальний термін до того часу, коли спосіб його покарання можуть переглядати.

Радіо Свобода

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...