App Store Google Play

Багатоповерхівка тоне у фекаліях. ЖЕК – «в курсі», але бездіє

25.10.2013 13:16
Багатоповерхівка тоне у фекаліях. ЖЕК – «в курсі», але бездіє

Через поріг ллються фекалії в будинку 140-г по вулиці Героїв Сталінграду в Дніпропетровську. Люди вже тиждень потерпають від життя в нечистотах, які заповнили підвал і витікають надвір, а зараз вже почали підступати до квартир.

Звернення мешканців до комунальників результату не дали, тож вони врішили звернутися до ЗМІ. Захищати мешканців від потоку лайна виїхала знімальна група 34 телеканалу.

Тамарі Трохимівні, аби вийти на вулицю, доводиться пробиратися крізь заповнений фекаліями під'їзд. Так всі жителі Героїв Сталінграда, 140-г живуть вже тиждень. Зверталися і в ЖЕК, і в водоканал - результату немає.

Побачишви жахливу картину, журналісти звернулися в «Дніпроводоканал». До честі цієї комунальної служби, там відразу ж виїхали на виклик і констатували: дійсно, центральна каналізація забита. Представники водоканалу визнали свою провину і майже одразу пробили засмічені каналізаційні колодязі. Однак, як з'ясувалося, потік лайна нікуди не дівся.

Як пояснив начальник відділу каналізації КП «Дніпроводоканал» Сергій Денисенко, після прочищення центральної каналізації, залишився засмічення в підвалі будинку, а цю проблему має вирішувати ЖЕК.

І хоча журналісти навідали місцеву ЖЕК, допомогти мешканцям їм не вдалося - всі, хто перебував на місці, до потопу з фекалій у будинку 140-г виявилися, звичайно ж, непричетні. Ті ж, хто на місці, «нічим допомогти не в змозі».

Начальника дільниці, відповідального за ситуацію, на робочому місці не було, хоча двері його кабінету були відкриті.

На разі ситуація нібито вирішена ... от тільки фекальні маси так і залишилися плавати в під'їзді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...