App Store Google Play

Багатоповерхівка тоне у фекаліях. ЖЕК – «в курсі», але бездіє

25.10.2013 13:16
Багатоповерхівка тоне у фекаліях. ЖЕК – «в курсі», але бездіє

Через поріг ллються фекалії в будинку 140-г по вулиці Героїв Сталінграду в Дніпропетровську. Люди вже тиждень потерпають від життя в нечистотах, які заповнили підвал і витікають надвір, а зараз вже почали підступати до квартир.

Звернення мешканців до комунальників результату не дали, тож вони врішили звернутися до ЗМІ. Захищати мешканців від потоку лайна виїхала знімальна група 34 телеканалу.

Тамарі Трохимівні, аби вийти на вулицю, доводиться пробиратися крізь заповнений фекаліями під'їзд. Так всі жителі Героїв Сталінграда, 140-г живуть вже тиждень. Зверталися і в ЖЕК, і в водоканал - результату немає.

Побачишви жахливу картину, журналісти звернулися в «Дніпроводоканал». До честі цієї комунальної служби, там відразу ж виїхали на виклик і констатували: дійсно, центральна каналізація забита. Представники водоканалу визнали свою провину і майже одразу пробили засмічені каналізаційні колодязі. Однак, як з'ясувалося, потік лайна нікуди не дівся.

Як пояснив начальник відділу каналізації КП «Дніпроводоканал» Сергій Денисенко, після прочищення центральної каналізації, залишився засмічення в підвалі будинку, а цю проблему має вирішувати ЖЕК.

І хоча журналісти навідали місцеву ЖЕК, допомогти мешканцям їм не вдалося - всі, хто перебував на місці, до потопу з фекалій у будинку 140-г виявилися, звичайно ж, непричетні. Ті ж, хто на місці, «нічим допомогти не в змозі».

Начальника дільниці, відповідального за ситуацію, на робочому місці не було, хоча двері його кабінету були відкриті.

На разі ситуація нібито вирішена ... от тільки фекальні маси так і залишилися плавати в під'їзді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...