App Store Google Play

У Новомосковську чоловіки у "спортивках" захопили кладовище

24.10.2013 09:53
У Новомосковську чоловіки у "спортивках" захопили кладовище

У Новомосковську невідомі чоловіки у спортивних костюмах заблокували міське кладовище та не дозволяють ховати людей без узгодження з ними. Їхні розцінки, за словами родичів померлих, 1800 гривень за поховання.

У мерії про проблему знають, молодиків називають самозванцями, але вдіяти з ними нічого не можуть.

Валентин Окольничий не може поховати померлого родича, бо підготовлену яму просто закидали землею. Працівниця цвинтаря каже, що кремезні парубки без жодного документа встановили свої порядки на кладовищі.

"Почали кричати, щоб усі йшли геть з території кладовища, що вони тут господарі. Закопали яму", - жаліється працівник кладовища Світлана Біла.

Люди, яким невідомі не дають працювати, залякані так, що й говорити про це бояться.

Родичі померлого пенсіонера в розпачі. Утім, ватажок спортсменів одразу пропонує родичам розв'язок проблеми.

"Звертайтеся до нас и все буде нормально", - каже чоловік.

Чоловік каже, що діє на підставі довіреності від комунального підприємства. Назване підприємство ліквідували ще два роки тому, кажуть у мерії. Наполягають, що невідомі молодики незаконно працюють на кладовищі, та ще й залякують працівників чинного комунального підприємства.

"Це самозванці! Нам підпалили дві автіки - майстру, який дивиться за кладовищем, та директору", - каже Олександр Козлов, заступник міського голови Новомосковська.

Покарати невідомих за побори на цвинтарі не вдається. Бо родичі померлих через горе не хочуть викликати на похорон міліцію.

"Якщо такі проблеми дійсно є, потрібно одразу звертатися до міліції, щоб міліція вчасно відреагувала та з'ясувала всі обставини таких подій", - повідомляє прес-офіцер Новомосковського відділу міліції Тетяна Попова.

В прокуратурі кажуть, що уже є звернення, що ці невідомі ховають людей узагалі без документів. Проте, підозрюваних за цим провадженням поки що немає. А в містян, у сім'ях яких сталося горе, наразі немає шансів на безкоштовне поховання.

Ольга ПАВЛОВСЬКА, ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...