App Store Google Play

Звинувачений у тероризмі: я просто допомагав зняти гроші в банкоматі

23.10.2013 09:12
Звинувачений у тероризмі: я просто допомагав зняти гроші в банкоматі

"Дніпропетровський терорист" Віктор Сукачов стверджує, що виконував вказівки Служби безпеки України до і після вибухів. Про це він заявив на судовому засіданні у вівторок, передають "Коментарі".

За словами Сукачова, у 2011 році Федоряку, який дружив з Сукачовим, співробітниками СБУ був підкинутий пакет з наркотиками. Співробітники СБУ надали Федоряку вибір співпрацювати з ними, або потрапити за грати.

"Федоряк повідомив йому, що від СБУ постраждає і він, так як знаходиться в дружніх відносинах з Федоряком", - цитує "терориста" видання.

Сукачов розповів, що у день вибухів у Дніпропетровську він разом з Федоряком розклеював оголошення про установку точкових систем поливу, чим займався у вільний від основної роботи час. За подібні дії він раніше притягувався до відповідальності.

 

Дізнавшись зі ЗМІ про вибухи, Сукачов поїхав у центр Дніпропетровська, щоб довідатися про події докладніше, щоб надалі було, що розповідати студентам і говорити в коментарях ЗМІ. За словами Сукачова, на місці вибухів він не з'являвся.

 

"Після вибухів, з Федоряком зв'язався координатор зі спецслужб і запропонував забрати картки з грошима. Сукачов і Федоряк змогли зняти 24 тисячі гривень, 16 з яких дісталися Федоряку", - повідомив "терорист".

 

"В ході "співпраці" зі спецслужбами, останні, доповнювали список завдань, змушуючи Сукачова і Федоряка посилати смс-ки з вимогами і погрозами мінування", - пише видання.

 

За словами Сукачова, процес над "дніпропетровськими терористами" нагадує йому процес над паліями Рейхстагу: "Федоряк - ван дер Любе, Рева - Димитров, а я на підтанцьовках".

 

Раніше Сукачов заявив, що СБУ погрожувало заарештувати його брата і його дружину. .

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...