App Store Google Play

Звинувачений у тероризмі: я просто допомагав зняти гроші в банкоматі

23.10.2013 09:12
Звинувачений у тероризмі: я просто допомагав зняти гроші в банкоматі

"Дніпропетровський терорист" Віктор Сукачов стверджує, що виконував вказівки Служби безпеки України до і після вибухів. Про це він заявив на судовому засіданні у вівторок, передають "Коментарі".

За словами Сукачова, у 2011 році Федоряку, який дружив з Сукачовим, співробітниками СБУ був підкинутий пакет з наркотиками. Співробітники СБУ надали Федоряку вибір співпрацювати з ними, або потрапити за грати.

"Федоряк повідомив йому, що від СБУ постраждає і він, так як знаходиться в дружніх відносинах з Федоряком", - цитує "терориста" видання.

Сукачов розповів, що у день вибухів у Дніпропетровську він разом з Федоряком розклеював оголошення про установку точкових систем поливу, чим займався у вільний від основної роботи час. За подібні дії він раніше притягувався до відповідальності.

 

Дізнавшись зі ЗМІ про вибухи, Сукачов поїхав у центр Дніпропетровська, щоб довідатися про події докладніше, щоб надалі було, що розповідати студентам і говорити в коментарях ЗМІ. За словами Сукачова, на місці вибухів він не з'являвся.

 

"Після вибухів, з Федоряком зв'язався координатор зі спецслужб і запропонував забрати картки з грошима. Сукачов і Федоряк змогли зняти 24 тисячі гривень, 16 з яких дісталися Федоряку", - повідомив "терорист".

 

"В ході "співпраці" зі спецслужбами, останні, доповнювали список завдань, змушуючи Сукачова і Федоряка посилати смс-ки з вимогами і погрозами мінування", - пише видання.

 

За словами Сукачова, процес над "дніпропетровськими терористами" нагадує йому процес над паліями Рейхстагу: "Федоряк - ван дер Любе, Рева - Димитров, а я на підтанцьовках".

 

Раніше Сукачов заявив, що СБУ погрожувало заарештувати його брата і його дружину. .

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...