App Store Google Play

Універсальна арена на Набережній стала офіційним майданчиком Євробаскету

23.10.2013 14:41
Універсальна арена на Набережній стала офіційним майданчиком Євробаскету

Мультифункціональні арени United Basketball Investments отримали статус офіційних майданчиків Євробаскету- 2015 .

Відповідно до угоди, підписаною в жовтні 2013 року, між United Basketball Investments ( UBI ) і Федерацією баскетболу України ( ФБУ ), матчі Євробаскет-2015 приймуть всі арени в UBI: Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Львів.

Про підписання даного документа повідомлена ФІБА- Європа - головний організатор Євробаскет-2015 .

Згідно з документом, "Арена Київ" прийме фінал ЧЄ.

Нагадаємо, що "Дніпро-Баскет-Аренав" буде побудована на Набережній Перемоги навпроти Інституту фізкультури поблизу Палаца дітей та юнацтва і обійдеться головному інвестору - Ігорю Коломойському - в понад 1 млн. 200 тис. євро.

Місткість арени для проведення баскетбольних матчів - 15 000 чоловік, що відповідає вимогам ФІБА до головних арен чемпіонату.

"Мета ФБУ - провести в Україні найкращий за всю історію Євробаскет. Приємно, що найбільший приватний інвестор Євробаскет-2015 поділяє наші цілі", - зазначив президент ФБУ Олександр Волков.

"Упевнений, що завдяки нашій тісній співпраці, український Євробаскет надовго запам'ятається, як командам-учасникам, так і гостям чемпіонату", - додав він.

Згідно з документом, UBI зобов'язується ввести всі об'єкти в експлуатацію до II кварталу 2015 року.

Також угода надає ФБУ і ФІБА-Європа право здійснювати постійний контроль за ходом будівництва об'єктів, повідомляє sport.obozrevatel.com.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...