App Store Google Play

Універсальна арена на Набережній стала офіційним майданчиком Євробаскету

23.10.2013 14:41
Універсальна арена на Набережній стала офіційним майданчиком Євробаскету

Мультифункціональні арени United Basketball Investments отримали статус офіційних майданчиків Євробаскету- 2015 .

Відповідно до угоди, підписаною в жовтні 2013 року, між United Basketball Investments ( UBI ) і Федерацією баскетболу України ( ФБУ ), матчі Євробаскет-2015 приймуть всі арени в UBI: Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Львів.

Про підписання даного документа повідомлена ФІБА- Європа - головний організатор Євробаскет-2015 .

Згідно з документом, "Арена Київ" прийме фінал ЧЄ.

Нагадаємо, що "Дніпро-Баскет-Аренав" буде побудована на Набережній Перемоги навпроти Інституту фізкультури поблизу Палаца дітей та юнацтва і обійдеться головному інвестору - Ігорю Коломойському - в понад 1 млн. 200 тис. євро.

Місткість арени для проведення баскетбольних матчів - 15 000 чоловік, що відповідає вимогам ФІБА до головних арен чемпіонату.

"Мета ФБУ - провести в Україні найкращий за всю історію Євробаскет. Приємно, що найбільший приватний інвестор Євробаскет-2015 поділяє наші цілі", - зазначив президент ФБУ Олександр Волков.

"Упевнений, що завдяки нашій тісній співпраці, український Євробаскет надовго запам'ятається, як командам-учасникам, так і гостям чемпіонату", - додав він.

Згідно з документом, UBI зобов'язується ввести всі об'єкти в експлуатацію до II кварталу 2015 року.

Також угода надає ФБУ і ФІБА-Європа право здійснювати постійний контроль за ходом будівництва об'єктів, повідомляє sport.obozrevatel.com.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...