App Store Google Play

На Дніпропетровщині снайпер обстрілює людей з пневматики

23.10.2013 15:21
На Дніпропетровщині снайпер обстрілює людей з пневматики
Мешканці Підгороднього (Дніпропетровщина) живуть як на війні. Таємничий снайпер обстрілював донедавна будинки, а тепер почав цілитися в людей. Стрілок вже третій тиждень тероризує селище, при цьому міліція затримувати зловмисника не поспішає, повідомляє 34.ua.

Місцева мешканка Інна Горобець розповідає, що боїться вийти з дитиною на прогулянку , тому що по ним відразу ж стріляють. Торік малюк вже постраждав - тоді йому кулькою перебило перенісся.

У Підгородньому таємничий снайпер із пневматичної гвинтівки бомбардує двори людей. Свист куль Інна чує щодня, а її сестра Олена мало не розпрощалася з життям. Жінка прийшла в гості і опинилася в центрі бойових дій: у неї просто під ногами вибухнув пакет.

Ще одну жертву снайпера - Євгенію Леонідівну - від каліцтва врятувала верхній одяг. Її обстрілювали біля власного будинку. Жінка вже вшосте пише заяву в міліцію.

Хто і звідки стріляє , люди не знають. Але припускають , що діє снайпер не один , адже кулі летять з усіх боків. Припускають, один із зловмисників облюбував недобудований будинок, а інший розважається в покинутій оселі. Одного зі снайперів з рушницею в руках люди бачили зі спини.

Як проходять пошуки стрілка , в міліції поки не коментують. А жителі Підгороднього між тим слугують живими мішенями для чиїхось розваг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...