App Store Google Play

На Дніпропетровщині пройде Фестиваль сала

23.10.2013 09:15
На Дніпропетровщині пройде Фестиваль сала
26 жовтня в селі Петриківка Дніпропетровської області пройде «Фестиваль сала».

Про це в ході прес-конференції в медіа-центрі «ДНІПРО-ПОСТ» повідомили організатори заходу, які запросили всіх гостей з Дніпропетровська та інших міст відвідати свято.

«Такі заходи можуть не лише розважити туристів , а й дати можливість доторкнутися до історії нашого регіону і тих аспектів культури , про які вони не знали досі», - зауважив один з організаторів, Микита Плясов.

Ініціатори свята наголосили, що організують виїзд з Дніпропетровська до села Петриківки, відомого українськими традиціями, які демонструє наочно всій Україні.

За словами співорганізатора Наталії Прус, на фестивалі люди зможуть скуштувати сало, побачити, як його готують, нарізають, солять. Буде представлено близько 20 видів сала, а також різні види м'яса і ковбас.

Для гостей свята обіцяний ярмарок, де можна буде придбати свіже сало, а також скуштувати справжній український борщ, приготований на дровах, куліш та чай.

Крім того, туристів чекають козацькі розваги, поїздки на конях, стрільба з лука та різні заходи для дітей. Все це буде включене у вартість вхідного квитка.

Також у рамках фестивалю пройде українська лотерея. Кожен відвідувач заходу буде брати участь у розіграші поросяти. Це буде «молочне» порося, вже готове до вживання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...