App Store Google Play

На Дніпропетровщині пройде Фестиваль сала

23.10.2013 09:15
На Дніпропетровщині пройде Фестиваль сала
26 жовтня в селі Петриківка Дніпропетровської області пройде «Фестиваль сала».

Про це в ході прес-конференції в медіа-центрі «ДНІПРО-ПОСТ» повідомили організатори заходу, які запросили всіх гостей з Дніпропетровська та інших міст відвідати свято.

«Такі заходи можуть не лише розважити туристів , а й дати можливість доторкнутися до історії нашого регіону і тих аспектів культури , про які вони не знали досі», - зауважив один з організаторів, Микита Плясов.

Ініціатори свята наголосили, що організують виїзд з Дніпропетровська до села Петриківки, відомого українськими традиціями, які демонструє наочно всій Україні.

За словами співорганізатора Наталії Прус, на фестивалі люди зможуть скуштувати сало, побачити, як його готують, нарізають, солять. Буде представлено близько 20 видів сала, а також різні види м'яса і ковбас.

Для гостей свята обіцяний ярмарок, де можна буде придбати свіже сало, а також скуштувати справжній український борщ, приготований на дровах, куліш та чай.

Крім того, туристів чекають козацькі розваги, поїздки на конях, стрільба з лука та різні заходи для дітей. Все це буде включене у вартість вхідного квитка.

Також у рамках фестивалю пройде українська лотерея. Кожен відвідувач заходу буде брати участь у розіграші поросяти. Це буде «молочне» порося, вже готове до вживання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...