App Store Google Play

Музиканти подадуть до суду на Медведчука

23.10.2013 12:43
Музиканти подадуть до суду на Медведчука

Лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя пообіцяв, що його гурт не братиме участь у концерті, організованому "Українським вибором" Віктора Медведчука.

Про це він написав у своєму блозі.

Тополя розповів, яким чином раніше відбувалися домовленості щодо участі у концертному турі "Ми єдіни", організованому громадським рухом "Український вибір", який пропагує за вступ України до Митного союзу.

Музикант запевнив: йому пообіцяли, що до концерту не будуть причетні жодні політики.

Виступити на концерті Тополі запропонував лідер гурту "Братья Карамазовы" Олег Карамазов, який заявив, що члени "Українського вибору" "полізли з політикою, примазалися і піаряться, стирчать з прапорами під сценою".

Також, за словами лідера гурту "Антитіла", "Братья Карамазовы" подаватимуть на рух Медведчука до суду.

"Антитіла не братимуть участь у концерті, організованому політсилою "Український вибір"! Ми категорично не згодні з вектором та ідеологією цієї політичної сили! Крапка", - додав Тополя.

Як відомо, в Україні за підтримки громадського руху "Український вибір" стартував масштабний концертний тур "Ми єдіни".

Акція стартувала у Севастополі, далі тур рухатиметься через Херсон, Одесу, Черкаси, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Донецьк.

Як зазначено у повідомленні "Українського вибору" , на концерт 4 листопада у Харкові буде присутній сам лідер руху Віктор Медведчук, після чого концерти також заплановані у Кіровограді та Києві, де відбудеться заключний гала-концерт.

У турі анонсована участь гуртів "С.К.А.Й.", "Антитіла" та "Брати Карамазови" (Україна), "Чайф", "Кубанський козачий хор" (Росія), "Пісняри" (Білорусь), "Різні люди" (Україна, Росія), та Еміра Кустуріци з TheNoSmokingOrchestra (Сербія).

Тур "Ми єдіни" ініціювали РПЦ Московського патріархату, проросійська організація "День Крещения Руси" та підтримав рух "Український вибір" Віктора Медведчука. Основним гаслом туру є ідея "триединого русского народа".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...