App Store Google Play

Дніпропетровськ та Кривий Ріг виграли кабмінівський конкурс

23.10.2013 18:16
Дніпропетровськ та Кривий Ріг виграли кабмінівський конкурс

23 жовтня Уряд підбив підсумки конкурсу на кращий населений бункт з благоустрою. Серед переможців на кращий населений пункт з благоустрою - рідний віце-прем'єрський Крвий Ріг та доленосний для нього Дніпропетровськ.

Як  повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, "золото" у змаганнях в першій категорії (міста понад 500 тис. населення) вибороли  Київ та Одеса, друге місце - міста Донецьк та Дніпропетровськ, третє - міста Кривий Ріг та Львів.

За другою категорією населених пунктів (міста від 150 до 500 тис. населення) перше місце отримали міста Севастополь та Кременчук Полтавської області, друге - Вінниця та Миколаїв, а третє місце - Бердянськ Запорізької області, Івано-Франківськ та Луцьк Волинської області.

За третьою категорією (міста від 50 до 150 тис. населення) перше місце посіли міста Іллічівськ Одеської області та Комсомольськ Полтавської області; друге - міста Ковель Волинської області, Артемівськ Донецької області та Коломия Івано-Франківської області; третє - міста Лозова Харківської області, Червоноград Львівської області та Первомайськ Миколаївської області.

За четвертою категорією населених пунктів (міста до 50 тис. населення) перемога у міст Радивилів Рівненської області та Славутич Київської області; друге місце - Глухів Сумської області, Миргород Полтавської області та Димитров Донецької області; третє  - міста Снятин Івано-Франківської області, Чугуїв Харківської області та Ладижин Вінницької області.

В категорії селищ перемогли селища Квасилів Рівненської області та Козача Лопань Харківської області; на другому місці опинились селища Гребінки Київської області та Чорнобай Черкаської області; на третьому  - селища Костянтинівка Миколаївської області, Велика Лепетиха Херсонської області та Залісці Тернопільської області.

І, нарешті, за шостою категорією населених пунктів (села) - перше місце - села Гаврилівка Харківської області та Шотівка Херсонської області; друге місце - села Лукашівка Черкаської області, Кам'янка Житомирської області та Поляна Закарпатської області; третє місце - села Нижній Вербіж Івано-Франківської області, Музиківка Херсонської області та Мицівці Хмельницької області.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...