App Store Google Play

75% українців готові піти на жертви заради роботодавця

23.10.2013 09:40
75% українців готові піти на жертви заради роботодавця
Понад 60% українських офісних працівників відчувають особисту відповідальність перед роботодавцем за всі успіхи й невдачі організації, а 75% готові на жертви заради своєї компанії. Але цілком і повністю лояльні до роботодавця тільки 0,3% опитаних Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Лояльність співробітників до компанії вимірюється тим, як працівник сприймає цілі організації, ставиться до колективу й керівництва, які має наміри й плани щодо роботи в компанії. Чим більш лояльний співробітник, тим менша ймовірність того, що він виявиться «слабкою ланкою» і за першої можливості звільниться. Українські офісні працівники в цілому готові виконувати правила та цінності компанії, але абсолютна лояльність зустрічається рідко. Із 1000 співробітників тільки троє віддані на всі сто відсотків.

Лояльність решти - відносна. Кожен другий виявляє активність та ініціативність, а 46% вважають, що працюють у найкращій компанії. Більше за те, 42% офісних співробітників загалом задоволені правилами роботодавця і умовами праці, 35% поділяють цілі компанії. Відчуття відповідальності українським «білим комірцям» також не бракує: троє з п'яти офісних працівників відчувають особисту відповідальність за всі успіхи й невдачі організації.

Більше 75% співробітників готові взяти на себе додаткове навантаження або навіть піти на певні жертви заради цілей компанії в складний для неї період. Кожен другий працівник намагається бути на роботі активним і усесторонньо проявляти себе. Практично всі працівники готові займатись самоосвітою з метою підвищення професіоналізму. Переважна більшість опитаних стараються віддавати роботі максимальну кількість робочого часу (79%). Але, тим не менше, тільки половина респондентів демонструють таку активність одночасно на всіх фронтах.

68% офісних працівників згодні з правилами і внутрішнім розпорядком компанії, а 63% - цілком задоволені умовами праці в компанії. Більшість працівників (57%) визнають, що їм нема за що дорікнути керівництву, оскільки воно бездоганно виконує зобов'язання. Але тільки 42% погодились із кожним із цих тверджень.

Більшість офісних співробітників не схильні активно висловлюватись про цілі й стратегію компанії. З одного боку, вони відчувають цікавість до своєї роботи, розуміють цілі організації, а також перебувають у курсі останніх змін у компанії. Але з іншого боку - тільки кожен другий може висловити свою думку або похвалитись підтримкою керівництва. А цілковито відчуває причетність до цілей компанії тільки третина опитаних. При цьому 17% заявили, що робота, яку вони виконують, їм не цікава, а ще 15% не поділяють цілей компанії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...