App Store Google Play

75% українців готові піти на жертви заради роботодавця

23.10.2013 09:40
75% українців готові піти на жертви заради роботодавця
Понад 60% українських офісних працівників відчувають особисту відповідальність перед роботодавцем за всі успіхи й невдачі організації, а 75% готові на жертви заради своєї компанії. Але цілком і повністю лояльні до роботодавця тільки 0,3% опитаних Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Лояльність співробітників до компанії вимірюється тим, як працівник сприймає цілі організації, ставиться до колективу й керівництва, які має наміри й плани щодо роботи в компанії. Чим більш лояльний співробітник, тим менша ймовірність того, що він виявиться «слабкою ланкою» і за першої можливості звільниться. Українські офісні працівники в цілому готові виконувати правила та цінності компанії, але абсолютна лояльність зустрічається рідко. Із 1000 співробітників тільки троє віддані на всі сто відсотків.

Лояльність решти - відносна. Кожен другий виявляє активність та ініціативність, а 46% вважають, що працюють у найкращій компанії. Більше за те, 42% офісних співробітників загалом задоволені правилами роботодавця і умовами праці, 35% поділяють цілі компанії. Відчуття відповідальності українським «білим комірцям» також не бракує: троє з п'яти офісних працівників відчувають особисту відповідальність за всі успіхи й невдачі організації.

Більше 75% співробітників готові взяти на себе додаткове навантаження або навіть піти на певні жертви заради цілей компанії в складний для неї період. Кожен другий працівник намагається бути на роботі активним і усесторонньо проявляти себе. Практично всі працівники готові займатись самоосвітою з метою підвищення професіоналізму. Переважна більшість опитаних стараються віддавати роботі максимальну кількість робочого часу (79%). Але, тим не менше, тільки половина респондентів демонструють таку активність одночасно на всіх фронтах.

68% офісних працівників згодні з правилами і внутрішнім розпорядком компанії, а 63% - цілком задоволені умовами праці в компанії. Більшість працівників (57%) визнають, що їм нема за що дорікнути керівництву, оскільки воно бездоганно виконує зобов'язання. Але тільки 42% погодились із кожним із цих тверджень.

Більшість офісних співробітників не схильні активно висловлюватись про цілі й стратегію компанії. З одного боку, вони відчувають цікавість до своєї роботи, розуміють цілі організації, а також перебувають у курсі останніх змін у компанії. Але з іншого боку - тільки кожен другий може висловити свою думку або похвалитись підтримкою керівництва. А цілковито відчуває причетність до цілей компанії тільки третина опитаних. При цьому 17% заявили, що робота, яку вони виконують, їм не цікава, а ще 15% не поділяють цілей компанії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...