App Store Google Play

Зібрався поступати - спочатку перевір, на що здатен

22.10.2013 09:05
Зібрався поступати - спочатку перевір, на що здатен
На Дніпропетровщині розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Про це повідомили у департаменті освіти та науки облдержадміністрації.

Реєстрація для участі у пробному тестуванні розпочинається з 1 листопада 2013 року (з 08.00) до 30 листопада 2013 року (до 24.00) на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти .

Згідно з графіком:

22 березня 2014 року відбудеться тестування з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії, однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська мови (на вибір)).

29 березня 2014 року   буде проводиться тестування з математики, історії України, біології, географії, світової літератури.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання - це добровільне тестування осіб, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів України. Пробне оцінювання дозволяє ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне тестування проводиться за 11 предметами, а саме: українська мова і література, англійська, німецька, французька, іспанська мови, біологія, фізика, російська мова, всесвітня історія, математика, історія України, хімія, географія, світова література. Передбачено переклад текстів мовами національних меншин.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що результати пробного тестування не використовуються під час конкурсного відбору при вступі до вищих навчальних закладів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...