App Store Google Play

Зібрався поступати - спочатку перевір, на що здатен

22.10.2013 09:05
Зібрався поступати - спочатку перевір, на що здатен
На Дніпропетровщині розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Про це повідомили у департаменті освіти та науки облдержадміністрації.

Реєстрація для участі у пробному тестуванні розпочинається з 1 листопада 2013 року (з 08.00) до 30 листопада 2013 року (до 24.00) на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти .

Згідно з графіком:

22 березня 2014 року відбудеться тестування з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії, однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська мови (на вибір)).

29 березня 2014 року   буде проводиться тестування з математики, історії України, біології, географії, світової літератури.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання - це добровільне тестування осіб, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів України. Пробне оцінювання дозволяє ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне тестування проводиться за 11 предметами, а саме: українська мова і література, англійська, німецька, французька, іспанська мови, біологія, фізика, російська мова, всесвітня історія, математика, історія України, хімія, географія, світова література. Передбачено переклад текстів мовами національних меншин.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що результати пробного тестування не використовуються під час конкурсного відбору при вступі до вищих навчальних закладів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...