App Store Google Play

У Дніпропетровську протестували проти бездіяльності прокуратури

22.10.2013 11:20
У Дніпропетровську протестували проти бездіяльності прокуратури

Під стінами Дніпропетровської обласної прокуратури виникла стихійна акція протесту проти бездіяльності відомства. Як розповіли Радіо Свобода учасники пікету, упродовж трьох тижнів вони намагались потрапити на особистий прийом прокурора області, але так і не були прийняті.

«Прокурор області не приймає громадян!», «Прокуратура області порушує закон!», - вигукували пікетувальники.

За словами учасників акції, серед них є люди, які звертаються за допомогою до прокуратури й інших органів влади зі своїми невирішеними питаннями по 10 і більше років. Зокрема, це жертви квартирних афер і пограбувань, справи яких, як вони кажуть, не розслідуються.

«Упродовж 13 років я домагаюся розслідування пограбування моєї родини. Я звертався до прокуратури понад 300 разів, зокрема до генеральної. Наші права порушуються роками. Ми вимагаємо, щоб прокуратура не займалась відписками, а працювала. Нам намагаються заткнути роти - тим людям, які ходять і домагаються розгляду своїх справ», - сказав Радіо Свобода один із учасників акції Сергій Хайло.

За словами пікетувальників, на рахунку в кожного з них по кілька десятків звернень до правоохоронних органів та органів влади, однак ці звернення так і не дали результату.

Акція протесту відбувалась за присутності міліції. Правоохоронці вимагали від протестувальників залишити майданчик під прокуратурою, адже він не призначений для проведення акцій протесту, і погрожували затриманнями.

Зрештою пікетувальникам запропонували увійти до будівлі прокуратури, однак сьогодні їх так і не прийняли.

Нагадаємо, на минулому тижні прокурора Дніпропетровської області Наталю Марчук було визнано переможницею конкурсу «Юрист року 2013» в категорії «працівники прокуратури».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...