App Store Google Play

У Дніпропетровську протестували проти бездіяльності прокуратури

22.10.2013 11:20
У Дніпропетровську протестували проти бездіяльності прокуратури

Під стінами Дніпропетровської обласної прокуратури виникла стихійна акція протесту проти бездіяльності відомства. Як розповіли Радіо Свобода учасники пікету, упродовж трьох тижнів вони намагались потрапити на особистий прийом прокурора області, але так і не були прийняті.

«Прокурор області не приймає громадян!», «Прокуратура області порушує закон!», - вигукували пікетувальники.

За словами учасників акції, серед них є люди, які звертаються за допомогою до прокуратури й інших органів влади зі своїми невирішеними питаннями по 10 і більше років. Зокрема, це жертви квартирних афер і пограбувань, справи яких, як вони кажуть, не розслідуються.

«Упродовж 13 років я домагаюся розслідування пограбування моєї родини. Я звертався до прокуратури понад 300 разів, зокрема до генеральної. Наші права порушуються роками. Ми вимагаємо, щоб прокуратура не займалась відписками, а працювала. Нам намагаються заткнути роти - тим людям, які ходять і домагаються розгляду своїх справ», - сказав Радіо Свобода один із учасників акції Сергій Хайло.

За словами пікетувальників, на рахунку в кожного з них по кілька десятків звернень до правоохоронних органів та органів влади, однак ці звернення так і не дали результату.

Акція протесту відбувалась за присутності міліції. Правоохоронці вимагали від протестувальників залишити майданчик під прокуратурою, адже він не призначений для проведення акцій протесту, і погрожували затриманнями.

Зрештою пікетувальникам запропонували увійти до будівлі прокуратури, однак сьогодні їх так і не прийняли.

Нагадаємо, на минулому тижні прокурора Дніпропетровської області Наталю Марчук було визнано переможницею конкурсу «Юрист року 2013» в категорії «працівники прокуратури».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...