App Store Google Play

Аспірант з Дніпропетровська зізнався у вбивстві дідуся-мусульманина

22.10.2013 09:23
Аспірант з Дніпропетровська зізнався у вбивстві дідуся-мусульманина

Український студент Павло Лапшин зізнався у вбивстві 82-річного мусульманина Мохамеда Саліма з Бірмінгема 29 квітня, передає УНН з посиланням на ВВС.

Нагадаємо, 25-річного українця Павла Лапшина було затримано 18 липня в межах розслідування вибухів поблизу мечетей у містах Волсолл і Тіптон, яке проводив підрозділ поліції Західного Мідлендса з питань боротьби з тероризмом. Йому було висунуто звинувачення у вбивстві з терористичних міркувань бірмінгемського пенсіонера Мохаммеда Саліма.

Павло Лапшин, студент із Дніпропетровська, приїхав до Великобританії на виробниче стажування в квітні.
Як повідомляв УНН, під час попередніх слухань у Центральному кримінальному суді Великої Британії Олд-Бейлі призначив перше засідання із розгляду справи Павла Лапшина по суті на 14 січня 2014 року.

На цьому засіданні було визначено процедуру розгляду справи Лапшина, якого звинувачують у вбивстві, у незаконних діях з вибуховими речовинами та підготовці акцій тероризму. З огляду на серйозність звинувачень, висунутих проти Павла Лапшина, суд вирішив обрати ув'язнення як запобіжний захід до розгляду його справи у суді. Адвокат Лапшина навіть не просив у суду якогось іншого запобіжного заходу.

Попередні слухання справи Павла Лапшина тривало трохи більше за півгодини. Сам він перебував на відеозвяку із в'язниці підвищеної безпеки Беллмарш. Під час засідання його просили лише підтвердити, що він розуміє, про що йдеться на суді, і підтвердити своє імя. Всі судові процедури перекладалися для підсудного російською мовою.

Заслухавши подання обвинувача Луїса Грея і адковата Йєна Спід, суддя Свінні призначив дату початку суду над Лапшиним на 14 січня. До кінця серпня обвинувачення має час для того, щоб підготувати докази для представлення справи у суді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...