App Store Google Play

Аспірант з Дніпропетровська зізнався у вбивстві дідуся-мусульманина

22.10.2013 09:23
Аспірант з Дніпропетровська зізнався у вбивстві дідуся-мусульманина

Український студент Павло Лапшин зізнався у вбивстві 82-річного мусульманина Мохамеда Саліма з Бірмінгема 29 квітня, передає УНН з посиланням на ВВС.

Нагадаємо, 25-річного українця Павла Лапшина було затримано 18 липня в межах розслідування вибухів поблизу мечетей у містах Волсолл і Тіптон, яке проводив підрозділ поліції Західного Мідлендса з питань боротьби з тероризмом. Йому було висунуто звинувачення у вбивстві з терористичних міркувань бірмінгемського пенсіонера Мохаммеда Саліма.

Павло Лапшин, студент із Дніпропетровська, приїхав до Великобританії на виробниче стажування в квітні.
Як повідомляв УНН, під час попередніх слухань у Центральному кримінальному суді Великої Британії Олд-Бейлі призначив перше засідання із розгляду справи Павла Лапшина по суті на 14 січня 2014 року.

На цьому засіданні було визначено процедуру розгляду справи Лапшина, якого звинувачують у вбивстві, у незаконних діях з вибуховими речовинами та підготовці акцій тероризму. З огляду на серйозність звинувачень, висунутих проти Павла Лапшина, суд вирішив обрати ув'язнення як запобіжний захід до розгляду його справи у суді. Адвокат Лапшина навіть не просив у суду якогось іншого запобіжного заходу.

Попередні слухання справи Павла Лапшина тривало трохи більше за півгодини. Сам він перебував на відеозвяку із в'язниці підвищеної безпеки Беллмарш. Під час засідання його просили лише підтвердити, що він розуміє, про що йдеться на суді, і підтвердити своє імя. Всі судові процедури перекладалися для підсудного російською мовою.

Заслухавши подання обвинувача Луїса Грея і адковата Йєна Спід, суддя Свінні призначив дату початку суду над Лапшиним на 14 січня. До кінця серпня обвинувачення має час для того, щоб підготувати докази для представлення справи у суді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...