App Store Google Play

У Дніпропетровську сталася подія, на яку головний рабин чекав 24 роки

21.10.2013 16:56
У Дніпропетровську сталася подія, на яку головний рабин чекав 24 роки
У галереї центру «Менора» в Дніпропетровську відкрився перший у місті кошерний супермаркет Food-market «Kosher De Luxe».

Про подію повідомляє сайт Дніпропетровської єврейської громади.

Церемонію розрізання червоної стрічки провели Головний рабин Дніпропетровська і Дніпропетровського регіону Шмуель Камінецький, засновник «Kosher De Luxe» Батья Хава Заславська і директор першого фуд-маркету цієї мережі Реувен Бондар.

«Я чекав на цю подію двадцять чотири роки», - поділився радістю головний рабин.

Під оплески присутніх рабин Камінецький прикріпив мезузу біля входу, прочитав відповідне благословення і побажав «Kosher De Luxe» великого успіху і процвітання.

Фуд-маркет «Kosher De Luxe» працює щодня з 9:00 до 21.00, крім шабату і свят, що мають статус «йом тов». Директор магазину Реувен Бондар додає, що у разі потреби і попиту у покупців, магазин може продовжити години роботи і працювати також під кінець суботи.

«Ми готові, якщо в цьому є необхідність, швидко і гнучко реагувати на запити наших клієнтів», - зазначив він.

Відвідувачі говорять, що відкриттю такого супермаркету раді, адже тепер не треба їздити по багатьом магазинам, ретельно перевіряти склад кожного продукту, сумніватися і хвилюватись - все зібрано в одному місці і все перевірено.

У новому магазиніі є і м'ясні напівфабрикати, і риба, і овочі, досить широкий вибір ковбас, бакалії, молочних продуктів, алкогольних та безалкогольних напоїв - все від хліба до морозива та десертів.

Як говорять відвідувачі, ціни теж приємно здивували - багато продуктів виявилися дешевше, ніж деінде.

Першим покупцем, який зробив покупку в «Kosher De Luxe», став Габріель Еліша Павлоцький, виконавчий директор фонду «Шіурей Тора Любавич». Слідом за ним зі своїми покупками до двох кас поспішали й інші відвідувачі, зокрема і відомі в місті бізнесмени і члени Опікунської Ради громади, представники середнього класу, єврейської молоді та студентства, і навіть пенсіонери.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...