App Store Google Play

У Дніпропетровську сталася подія, на яку головний рабин чекав 24 роки

21.10.2013 16:56
У Дніпропетровську сталася подія, на яку головний рабин чекав 24 роки
У галереї центру «Менора» в Дніпропетровську відкрився перший у місті кошерний супермаркет Food-market «Kosher De Luxe».

Про подію повідомляє сайт Дніпропетровської єврейської громади.

Церемонію розрізання червоної стрічки провели Головний рабин Дніпропетровська і Дніпропетровського регіону Шмуель Камінецький, засновник «Kosher De Luxe» Батья Хава Заславська і директор першого фуд-маркету цієї мережі Реувен Бондар.

«Я чекав на цю подію двадцять чотири роки», - поділився радістю головний рабин.

Під оплески присутніх рабин Камінецький прикріпив мезузу біля входу, прочитав відповідне благословення і побажав «Kosher De Luxe» великого успіху і процвітання.

Фуд-маркет «Kosher De Luxe» працює щодня з 9:00 до 21.00, крім шабату і свят, що мають статус «йом тов». Директор магазину Реувен Бондар додає, що у разі потреби і попиту у покупців, магазин може продовжити години роботи і працювати також під кінець суботи.

«Ми готові, якщо в цьому є необхідність, швидко і гнучко реагувати на запити наших клієнтів», - зазначив він.

Відвідувачі говорять, що відкриттю такого супермаркету раді, адже тепер не треба їздити по багатьом магазинам, ретельно перевіряти склад кожного продукту, сумніватися і хвилюватись - все зібрано в одному місці і все перевірено.

У новому магазиніі є і м'ясні напівфабрикати, і риба, і овочі, досить широкий вибір ковбас, бакалії, молочних продуктів, алкогольних та безалкогольних напоїв - все від хліба до морозива та десертів.

Як говорять відвідувачі, ціни теж приємно здивували - багато продуктів виявилися дешевше, ніж деінде.

Першим покупцем, який зробив покупку в «Kosher De Luxe», став Габріель Еліша Павлоцький, виконавчий директор фонду «Шіурей Тора Любавич». Слідом за ним зі своїми покупками до двох кас поспішали й інші відвідувачі, зокрема і відомі в місті бізнесмени і члени Опікунської Ради громади, представники середнього класу, єврейської молоді та студентства, і навіть пенсіонери.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...