App Store Google Play

Родичам «регіонала» не вдалося заволодіти 280 гектарами під Кривим Рогом

21.10.2013 11:54
Родичам «регіонала» не вдалося заволодіти 280 гектарами під Кривим Рогом

Суд відмовився визнати укладеними договори оренди ділянок загальною площею 278,1 га між Апостолівською райдержадміністрацією і ТОВ «Зеленодольськриба» строком на 49 років на умовах, викладених в редакції фірми. Про це свідчить постанова Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 15 жовтня.

Підставою для оренди ділянки фірма вказала наявність на цій землі будівель і споруд, що належать їй на праві власності. Однак, як виявилося, дана нерухомість займає ділянку загальною площею 3,01 га, але аж ніяк не 278,1 га.

Це майно фірма купила у жовтні 2009 року у ВАТ «Криворізьке рибоводне сільськогосподарське підприємство», яке володіло правом постійного користування ділянкою площею 278,1 га. Фірма вважає, що до неї перейшло право користування ділянкою в тому ж обсязі, який був у ВАТ.

Однак, апеляційний суд встановив, що ВАТ «Криворізьке рибоводне сільськогосподарське підприємство» на підставі наказу Держкомітету рибного господарства набуло право власності на користування цією ділянкою, але зазначене право жодним чином не оформило.

Відтак, один із власників фірми, який купив нерухомість, не набув права користування спірною ділянкою, оскільки у ВАТ також було відсутнє таке право. Держактом від 1997 року на право постійного користування ділянкою площею 278,1 га володіє Зеленодольський рибгосп.

ТОВ «Зеленодольськриба» у лютому 2009 року заснували Віра Закордонець, Володимир Юрійович Закордонець і Володимир Володимирович Закордонець.

Директором ВАТ «Криворізьке рибоводне сільськогосподарське підприємство» є Сергій Юрійович Закордонець, який є депутатом Криворізької райради з 2006 року. Він володіє 51% акцій підприємства. Закордонець з 2010 року є членом Партії регіонів.

Володимир Юрійович Закордонець був членом правління цього ВАТ у 2005-2009 роках. У 2009 році з посади голови спостережної ради товариства звільнилася Віра Закордонець.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...