App Store Google Play

Родичам «регіонала» не вдалося заволодіти 280 гектарами під Кривим Рогом

21.10.2013 11:54
Родичам «регіонала» не вдалося заволодіти 280 гектарами під Кривим Рогом

Суд відмовився визнати укладеними договори оренди ділянок загальною площею 278,1 га між Апостолівською райдержадміністрацією і ТОВ «Зеленодольськриба» строком на 49 років на умовах, викладених в редакції фірми. Про це свідчить постанова Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 15 жовтня.

Підставою для оренди ділянки фірма вказала наявність на цій землі будівель і споруд, що належать їй на праві власності. Однак, як виявилося, дана нерухомість займає ділянку загальною площею 3,01 га, але аж ніяк не 278,1 га.

Це майно фірма купила у жовтні 2009 року у ВАТ «Криворізьке рибоводне сільськогосподарське підприємство», яке володіло правом постійного користування ділянкою площею 278,1 га. Фірма вважає, що до неї перейшло право користування ділянкою в тому ж обсязі, який був у ВАТ.

Однак, апеляційний суд встановив, що ВАТ «Криворізьке рибоводне сільськогосподарське підприємство» на підставі наказу Держкомітету рибного господарства набуло право власності на користування цією ділянкою, але зазначене право жодним чином не оформило.

Відтак, один із власників фірми, який купив нерухомість, не набув права користування спірною ділянкою, оскільки у ВАТ також було відсутнє таке право. Держактом від 1997 року на право постійного користування ділянкою площею 278,1 га володіє Зеленодольський рибгосп.

ТОВ «Зеленодольськриба» у лютому 2009 року заснували Віра Закордонець, Володимир Юрійович Закордонець і Володимир Володимирович Закордонець.

Директором ВАТ «Криворізьке рибоводне сільськогосподарське підприємство» є Сергій Юрійович Закордонець, який є депутатом Криворізької райради з 2006 року. Він володіє 51% акцій підприємства. Закордонець з 2010 року є членом Партії регіонів.

Володимир Юрійович Закордонець був членом правління цього ВАТ у 2005-2009 роках. У 2009 році з посади голови спостережної ради товариства звільнилася Віра Закордонець.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...