App Store Google Play

Регіонали докерувалися: Дніпродзержинськ на грані катастрофи

21.10.2013 09:38
Регіонали докерувалися: Дніпродзержинськ на грані катастрофи

У будівлі Дніпродзержинської міської ради відбулася екстрена нарада з екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом першого заступника міського голови Тетяни Губи, повідомляє Дніпродзержинськ он-лайн.

Основною темою наради стало офіційне попередження ДП «Цирконій» про відключення електроенергії. ПАТ «ДТЕК-Дніпрообленерго» Рината Ахметова планує відключити державне підприємство за борг, що перевищує 30 мільйонів гривень.

Знеструмлення «Цирконію» спричинить відсутність електроенергії на ще 24-х підприємствах, які запитані від «Цирконію». Такий розвиток подій може призвести до непередбачуваних наслідків (у крайньому випадку, навіть до викиду небезпечних хімічних речовин, таких як формалін, метанол, водень і соляна кислота). Крім того , на підприємстві буде знеструмлена кімната зберігання зброї, що несе додаткові ризики для безпеки міста.

Тетяна Губа заявила, що «будуть вжиті всі заходи щодо дирекції підприємства, яка допустила такий стан справ». Але можна з упевненістю прогнозувати, що максимальним покаранням для чиновників буде догана.

У підсумку, комісія вирішила звернутися до Міністерства оборони, Державної служби з надзвичайних ситуацій, до обласної влади і до самої компанії-постачальника з проханням про продовження постачань електрики.

Подібних випадків у Дніпродзержинську поки ще не бувало. Тепер же для городян реально виник ризик втрати здоров'я і, можливо навіть життя. Багато підприємств мають всі шанси лишитися без світла. Схоже влада «до керувалася», як то кажуть, до ручки, але при цьому, не соромлячись, продовжує гучно віщати про «покращення».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...