App Store Google Play

Регіонали докерувалися: Дніпродзержинськ на грані катастрофи

21.10.2013 09:38
Регіонали докерувалися: Дніпродзержинськ на грані катастрофи

У будівлі Дніпродзержинської міської ради відбулася екстрена нарада з екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом першого заступника міського голови Тетяни Губи, повідомляє Дніпродзержинськ он-лайн.

Основною темою наради стало офіційне попередження ДП «Цирконій» про відключення електроенергії. ПАТ «ДТЕК-Дніпрообленерго» Рината Ахметова планує відключити державне підприємство за борг, що перевищує 30 мільйонів гривень.

Знеструмлення «Цирконію» спричинить відсутність електроенергії на ще 24-х підприємствах, які запитані від «Цирконію». Такий розвиток подій може призвести до непередбачуваних наслідків (у крайньому випадку, навіть до викиду небезпечних хімічних речовин, таких як формалін, метанол, водень і соляна кислота). Крім того , на підприємстві буде знеструмлена кімната зберігання зброї, що несе додаткові ризики для безпеки міста.

Тетяна Губа заявила, що «будуть вжиті всі заходи щодо дирекції підприємства, яка допустила такий стан справ». Але можна з упевненістю прогнозувати, що максимальним покаранням для чиновників буде догана.

У підсумку, комісія вирішила звернутися до Міністерства оборони, Державної служби з надзвичайних ситуацій, до обласної влади і до самої компанії-постачальника з проханням про продовження постачань електрики.

Подібних випадків у Дніпродзержинську поки ще не бувало. Тепер же для городян реально виник ризик втрати здоров'я і, можливо навіть життя. Багато підприємств мають всі шанси лишитися без світла. Схоже влада «до керувалася», як то кажуть, до ручки, але при цьому, не соромлячись, продовжує гучно віщати про «покращення».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...