App Store Google Play

Під виглядом 70-річчя визволення українців схилятимуть у Митний союз

21.10.2013 11:58
Під виглядом 70-річчя визволення українців схилятимуть у Митний союз

В Україні за підтримки громадського руху "Український вибір" стартував масштабний концертний тур "Ми єдині".

Як повідомляється на сайті руху, тур, присвячений 70-річчю визволення України від фашистських загарбників, пройде з 19 жовтня до 9 листопада у великих містах України.

Акція стартувала у Севастополі, де о 16:00 провели прес -конференцію, присвячену початку туру, а о 18:00 на площі Нахімова відбувся перший концерт.

Далі тур рухатиметься через Херсон, Одесу, Черкаси, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Донецьк.

Як зазначено у повідомленні "Українського вибору" , на концерт 4 листопада у Харкові буде присутній сам лідер руху Віктор Медведчук, після чого концерти також заплановані у Кіровограді та Києві, де відбудеться заключний гала-концерт.

"Ідея туру "Ми єдині" - збереження історичної пам'яті та правди, розвиток у молодих людей почуття патріотизму та любові до батьківщини, реалізованих за принципом народної дипломатії", - зазначенко у анонсі заходів.

У турі анонсована участь гуртів "С.К.А.Й.", "Антитіла" та "Брати Карамазови" (Україна), "Чайф", "Кубанський козачий хор" (Росія), "Пісняри" (Білорусь), "Різні люди" (Україна, Росія), та Еміра Кустуріци з TheNoSmokingOrchestra (Сербія).

Тур "Ми єдіни" ініціювали РПЦ Московського патріархату, проросійська організація "День Крещения Руси" та підтримав рух "Український вибір" Віктора Медведчука. Основним гаслом туру є ідея "триединого русского народа".

У соцмережах вже прокоментували плани українських співаків взяти участь у турі: "Ідея визволення України від фашистів використана лише для маскування цієї українофобської акції. Якщо гурт СКАЙ візьме участь у цій акції, то це буде для них великою помилкою, і вони втратить значну кількість своїх фанатів. Сподіваюся, що хлопці зі С.К.А.Й просто не розібралися, куди вони вляпалися, і що схаменувшись, вони відмовляться від участі в цій ганебній акції".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...