App Store Google Play

Під виглядом 70-річчя визволення українців схилятимуть у Митний союз

21.10.2013 11:58
Під виглядом 70-річчя визволення українців схилятимуть у Митний союз

В Україні за підтримки громадського руху "Український вибір" стартував масштабний концертний тур "Ми єдині".

Як повідомляється на сайті руху, тур, присвячений 70-річчю визволення України від фашистських загарбників, пройде з 19 жовтня до 9 листопада у великих містах України.

Акція стартувала у Севастополі, де о 16:00 провели прес -конференцію, присвячену початку туру, а о 18:00 на площі Нахімова відбувся перший концерт.

Далі тур рухатиметься через Херсон, Одесу, Черкаси, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Донецьк.

Як зазначено у повідомленні "Українського вибору" , на концерт 4 листопада у Харкові буде присутній сам лідер руху Віктор Медведчук, після чого концерти також заплановані у Кіровограді та Києві, де відбудеться заключний гала-концерт.

"Ідея туру "Ми єдині" - збереження історичної пам'яті та правди, розвиток у молодих людей почуття патріотизму та любові до батьківщини, реалізованих за принципом народної дипломатії", - зазначенко у анонсі заходів.

У турі анонсована участь гуртів "С.К.А.Й.", "Антитіла" та "Брати Карамазови" (Україна), "Чайф", "Кубанський козачий хор" (Росія), "Пісняри" (Білорусь), "Різні люди" (Україна, Росія), та Еміра Кустуріци з TheNoSmokingOrchestra (Сербія).

Тур "Ми єдіни" ініціювали РПЦ Московського патріархату, проросійська організація "День Крещения Руси" та підтримав рух "Український вибір" Віктора Медведчука. Основним гаслом туру є ідея "триединого русского народа".

У соцмережах вже прокоментували плани українських співаків взяти участь у турі: "Ідея визволення України від фашистів використана лише для маскування цієї українофобської акції. Якщо гурт СКАЙ візьме участь у цій акції, то це буде для них великою помилкою, і вони втратить значну кількість своїх фанатів. Сподіваюся, що хлопці зі С.К.А.Й просто не розібралися, куди вони вляпалися, і що схаменувшись, вони відмовляться від участі в цій ганебній акції".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...