App Store Google Play

"Демократів" побільшало

18.10.2013 15:09
"Демократів" побільшало

18 жовтня трьома депутатами Нікопольської міськради створено депутатську групу «Демократи». Про це повідомили у прес-службі однойменної партії.  Того ж дня нова фракція з такою назвою з'явилася і у Кіровській районній раді обласного центру.

Ініціатором створення групи в Нікополі виступив Олег Кириченко, який був обраний до міськради від «Фронту Змін». До групи також увійшли депутати міськради Дмитро Бичков і Олег Шило від громадянського об'єднання «Мій Нікополь». Коментуючи створення нової депутатської групи, він зокрема зазначив:

«З моменту прийняття рішення лідером партії ліквідувати «Фронт Змін» ми перебували в затяжному психологічному нокдауні і не розуміли, як ліквідувати те, що створювалося довгими і важкими зусиллями за участю великої кількості людей в місті, області і по всій країні. Приклад Дніпропетровської міськради, де на базі фракції «Фронту Змін» було сформовано групу «Демократи» надихнув нас, адже ми не готові зливатися з «Батьківщиною» , як запропонував Яценюк, або з будь якою іншою політичною силою «одного лідера», - зазначив Олег Кириченко.

Дмитро Бичков, відповідаючи на запитання журналістів, наголосив, що громадське об'єднання "Мій Нікополь" звжди бло аполітичним, втім зараз, за його словами, стає очевидним, що без  підтримки політичної сили в тому числі на центральному рівні складно реалізувати цілі та плани щодо розвитку міста та соціального обслуговування городян.

"Жодна з існуючих політичних сил нас не влаштовує, оскільки усі вони є партією одного лідера,  отже працюють на лідерів, а не на виборців. Те, що пропонується народними депутатами Павелком та Полочаніновим з формування партії нелідерского типу нового зразка, нас зацікавило, адже в цій політичній силі ми зможемо орієнтуватися не на потреби лідера та центру, а на потреби власне Нікополя та його городян», - пояснив Бичков.

Олег Кириченко також висловив впевненість у тому, що депутатська група «Демократи» в Нікопольській міськраді буде збільшуватися.

В Кіровському районі Дніпропетровська фракцію, яка складається з двох осіб, очолив депутат райради Геннадій Бутенко, обраний від «Фронту Змін».

Нагадаємо, що 7 жовтня народні депутати Андрій Павелко та Володимир Полочанінов оголосили про створення партії «Демократи» , 15-го жовтня вони звернулися з відкритим листом до колишніх однопартійців з «Фронту Змін» з пропозицією приєднатися до процесу створення і розвитку нової партії, а 16 жовтня восьмеро депутатів з фракції «Фронт Змін» створили у міській раді Дніпропетровська найбільшу опозиційну фракцію «Демократи».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...