App Store Google Play

Чи відкриє очі і заговорить сліпоглухоніма прокуратура?

18.10.2013 12:28
Чи відкриє очі і заговорить сліпоглухоніма прокуратура?
З метою сприяння проведенню в Дніпропетровську ігор чемпіонату Євробаскет-2015 місцева влада знову підтвердила свій бренд Дніпропетровщини як «Регіона-лідера» корупції в Україні і Євразійському просторі.

28.08.2013 року 32 позачергова сесія Дніпропетровської міської ради VI скликання прийняла рішення «Про затвердження детального плану території по вул. Набережній Перемоги у районі будинків №№ 3-10 для будівництва та обслуговування об'єктів спортивного призначення (спортивно-розважального центру)», яке було прийнято по традиції з грубим порушенням норм чинного законодавства, тобто повним ігноруванням громадських інтересів та думки територіальної громади міста Дніпропетровська. В чому секрет? А в тому, що не Євробаскет інтересує чиновників влади і не інвестиційний імідж Дніпропетровська, який повністю заплямовано корупцією далі нікуди. А інтересує їх нова можливість украсти і розпиляти мільйони бюджетних коштів, грошей громади, які чиновники не заробляють, а крадуть. А красти будуть «успішні менеджери» як завжди по накатаним схемам: через «свої» тендери, потім підвищення «переможцем» тендеру вартості робіт в кілька разів, і все при звичній мовчазній згоді і прикриття прокуратури. А в кінці корупційного шляху - передача об'єкту, побудованого за наші з вами бюджетні гроші якомусь спритному пройдосі зі влади в приватну власність. Отаке воно «пАкращення»!

Порушення міжнародного і українського законодавства при прийнятті цього рішення полягає в тому, що згідно ч.2 статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» затвердження на місцевому рівні містобудівної документації, в тому числі детального плану території, без проведення громадських слухань щодо проектів такої документації забороняється. А Орхусська конвенція, яку Україна ратифікувала Законом ще 06 липня 1999 року, взагалі вимагає забезпечити участь громадськості у прийнятті рішень щодо конкретних видів діяльності та участь громадськості у підготовці нормативних актів виконавчої влади і (або) загальнообов'язкових юридичних актів з питань, що стосуються навколишнього середовища шляхом проведення консультацій з громадськістю і громадських слухань. Але, мабуть, для дніпропетровської влади консультації з громадськістю зайві, бо будують вони «Красиве місто» для себе, будують собі Парки ракет, водоспади та інші ознаки свого дійсного покращення, крадуть серед білого дня, як злодії, ціле трамвайне депо, лікарні, інститути. Чингіз хан і Гітлер відпочивають зі своєю окупацією перед загарбниками з партії «пАкращення».

Як з'ясувалось з офіційної відповіді Дніпропетровської міської ради міська влада навіть і не думала з'ясовувати думку громадськості, щоб врахувати громадські інтереси. Тому що громадськість буде заважати красти бюджетні кошти і напружувати прокуратуру. А так всім своїм добре, всі свою долю за мовчання отримали.

З 28 серпня громадськість очікувала галасу або бодай будь-яких хоча би символічних рухів чи обурення в сенсі «бури в стакане воды» підняти з боку міської прокуратури або місцевої «опозиції» і не дочекалась. Можливо про все вже домовились?

Громадська організація «Форум порятунку Дніпропетровська» вирішила допомогти міській прокуратурі «відкрити очі» на грубі порушення при реалізації першого етапу чергового іміджевого проекту відмивання бюджетних коштів під гучним іменем «Євробаскет» і звернулась 17 жовтня 2013 року до Дніпропетровської обласної прокуратури з проханням взяти під контроль дії міської прокуратури по невідкладному вжиттю нею заходів прокурорського реагування, а саме - внесення подання Дніпропетровській міській раді про скасування нормативно-правового акта - рішення міської ради від 28.08.2013р. № 4/39 щодо затвердження детального плану території по вул. Набережній Перемоги у районі будинків №№ 3-10 для будівництва та обслуговування об'єктів спортивного призначення (спортивно-розважального центру, яке прийнято з порушенням норм діючого законодавства та вжиття інших заходів в разу відхилення подання прокуратури корумпованою міською владою.

Про результати розгляду прокуратурою звернення і прийняте рішення Форум порятунку Дніпропетровська буде інформувати територіальну громаду м. Дніпропетровська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...