App Store Google Play

Андрій Павелко в Дніпропетровську - про співпрацю з опозицією

18.10.2013 08:15
Андрій Павелко в Дніпропетровську - про співпрацю з опозицією

17 жовтня народний депутат України Андрій Павелко в Дніпропетровську провів прес-конференцію, на якій розповів про співпрацю з опозиційними силами і принципи, які ляжуть в основу нової партії.

Насамперед, народний депутат відзначив, що партія нелідерського типу «ВО «Демократи» співпрацюватиме з опозиційними силами. Також він зазначив, що нова партія перейняла все краще, що було у «Фронті Змін».

«У Фронті Зміну нас була одна з найкращих систем школи влади. Ми її запозичили для Демократів. І ті інститути, які співпрацювали з нами у «Фронті Змін», підписали з «Демократами» спільну угоду. Вони супроводжуватимуть такі напрямки, як школа влади, жіночий департамент, молодіжне крило. Все краще, що було у «Фронті Змін», вже присутнє в партії «Демократи». Після того, як проїдемо по всій країні, будемо бачити ситуацію зсередини, бачити, скільки людей приєднаються до нас, ми проведемо Всеукраїнський з'їзд, на якому буде прийнято статут, платформа і програмні принципи партії», - сказав він.

Андрій Павелко підкреслив, що головна мета - це збереження людей, які були в «Фронті Змін» і відстоювали інтереси виборців.
«Ми створили ту політичну силу, яка дала б можливість зберегти людей у політиці. Це люди, які системно працювали в опозиційному таборі 4 роки. Втрата цих людей була б на користь влади», - сказав Павелко.

Він повідомив, що найближчим часом разом з народним депутатом Володимиром Полочаніновим об'їдуть багато міст України, щоб розповісти людям про свої ідеї.

Крім іншого, народний депутат України Андрій Павелко наголосив, що партія «Демократи» виступаєза співпрацю України з ЄС.

«Україна вперше в історії незалежності визначилася з вектором зовнішньої політики. Ми сподіваємося на успішне підписання угоди з Євросоюзом. За підписанням угоди послідує її імплементація. Тут потрібні будуть ефективні державні менеджери. Потрібно відібрати кращих фахівців для розробки чіткого плану дій та проведення ефективних реформ в Україні. «Демократи» бачать однією зі своїх цілей - підготовку лідерів, які здатні приймати державні рішення і відповідати за їх виконання », - сказав Андрій Павелко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...