App Store Google Play

Андрій Павелко в Дніпропетровську - про співпрацю з опозицією

18.10.2013 08:15
Андрій Павелко в Дніпропетровську - про співпрацю з опозицією

17 жовтня народний депутат України Андрій Павелко в Дніпропетровську провів прес-конференцію, на якій розповів про співпрацю з опозиційними силами і принципи, які ляжуть в основу нової партії.

Насамперед, народний депутат відзначив, що партія нелідерського типу «ВО «Демократи» співпрацюватиме з опозиційними силами. Також він зазначив, що нова партія перейняла все краще, що було у «Фронті Змін».

«У Фронті Зміну нас була одна з найкращих систем школи влади. Ми її запозичили для Демократів. І ті інститути, які співпрацювали з нами у «Фронті Змін», підписали з «Демократами» спільну угоду. Вони супроводжуватимуть такі напрямки, як школа влади, жіночий департамент, молодіжне крило. Все краще, що було у «Фронті Змін», вже присутнє в партії «Демократи». Після того, як проїдемо по всій країні, будемо бачити ситуацію зсередини, бачити, скільки людей приєднаються до нас, ми проведемо Всеукраїнський з'їзд, на якому буде прийнято статут, платформа і програмні принципи партії», - сказав він.

Андрій Павелко підкреслив, що головна мета - це збереження людей, які були в «Фронті Змін» і відстоювали інтереси виборців.
«Ми створили ту політичну силу, яка дала б можливість зберегти людей у політиці. Це люди, які системно працювали в опозиційному таборі 4 роки. Втрата цих людей була б на користь влади», - сказав Павелко.

Він повідомив, що найближчим часом разом з народним депутатом Володимиром Полочаніновим об'їдуть багато міст України, щоб розповісти людям про свої ідеї.

Крім іншого, народний депутат України Андрій Павелко наголосив, що партія «Демократи» виступаєза співпрацю України з ЄС.

«Україна вперше в історії незалежності визначилася з вектором зовнішньої політики. Ми сподіваємося на успішне підписання угоди з Євросоюзом. За підписанням угоди послідує її імплементація. Тут потрібні будуть ефективні державні менеджери. Потрібно відібрати кращих фахівців для розробки чіткого плану дій та проведення ефективних реформ в Україні. «Демократи» бачать однією зі своїх цілей - підготовку лідерів, які здатні приймати державні рішення і відповідати за їх виконання », - сказав Андрій Павелко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...