App Store Google Play

Інтернет-магазином для ув'язнених користуються навіть іноземці

17.10.2013 18:10
Інтернет-магазином для ув'язнених користуються навіть іноземці

«Здравствуйте! Спасибо за Вашу безграничную заботу. Даже не верится, что так бывает. Да здравствует Ваш сервис и люди как Вы! Dan Vass», - так виглядає невеличке повідомлення від користувача інтернет-магазину для ув'язанених, що відкрився декілька місяців тому за сприяння обласного управління пенітенціарної служби.

Повідомлення це надійшло із Сполучених Штатів Америки, говорять в Управлінні і додають, що за два місяці існування інтернет-магазину він знайшов величезну кількість прихильників.

За цей час можливість не виходячи з дому направити до установ виконання покарання Дніпропетровщини передачі для своїх близьких мали 350 громадян, серед яких мешканці не лише України, а ближнього і навіть, як виявилось,  далекого закордону.

Користувачі дуже швидко оцінили зручність і швидкість сервісу, а дехто з них вже зробив його для себе постійним. У самій пенітенціарній службі сервіс називають сромно - "стіл-замовлень", однак увага ЗМІ до проекту їм лестить.

Наразі тюремний "стіл замовлень" працює в Дніпропетровському слідчому ізоляторі, Жовтоводській, Дніпропетровській та П'ятихатській виправних колоніях, у жовтні його послугами зможуть скористатися близькі та родичі засуджених і ув'язнених осіб, які перебувають у Солонянській та Криворізькій виправних колоніях і Криворізькій установі виконання покарань.

Керівник компанії-розробника «СДМ» Дмитро Гончаров планує до кінця поточного року охопити роботою інтернет-магазину всі установи Дніпропетровщини, а згодом і інших областей України, адже на адресу "СДМ" вже надійшли подібні пропозиції з семи регіонів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...