App Store Google Play

Інтернет-магазином для ув'язнених користуються навіть іноземці

17.10.2013 18:10
Інтернет-магазином для ув'язнених користуються навіть іноземці

«Здравствуйте! Спасибо за Вашу безграничную заботу. Даже не верится, что так бывает. Да здравствует Ваш сервис и люди как Вы! Dan Vass», - так виглядає невеличке повідомлення від користувача інтернет-магазину для ув'язанених, що відкрився декілька місяців тому за сприяння обласного управління пенітенціарної служби.

Повідомлення це надійшло із Сполучених Штатів Америки, говорять в Управлінні і додають, що за два місяці існування інтернет-магазину він знайшов величезну кількість прихильників.

За цей час можливість не виходячи з дому направити до установ виконання покарання Дніпропетровщини передачі для своїх близьких мали 350 громадян, серед яких мешканці не лише України, а ближнього і навіть, як виявилось,  далекого закордону.

Користувачі дуже швидко оцінили зручність і швидкість сервісу, а дехто з них вже зробив його для себе постійним. У самій пенітенціарній службі сервіс називають сромно - "стіл-замовлень", однак увага ЗМІ до проекту їм лестить.

Наразі тюремний "стіл замовлень" працює в Дніпропетровському слідчому ізоляторі, Жовтоводській, Дніпропетровській та П'ятихатській виправних колоніях, у жовтні його послугами зможуть скористатися близькі та родичі засуджених і ув'язнених осіб, які перебувають у Солонянській та Криворізькій виправних колоніях і Криворізькій установі виконання покарань.

Керівник компанії-розробника «СДМ» Дмитро Гончаров планує до кінця поточного року охопити роботою інтернет-магазину всі установи Дніпропетровщини, а згодом і інших областей України, адже на адресу "СДМ" вже надійшли подібні пропозиції з семи регіонів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...