App Store Google Play

Захист Реви оголосив "публічну тишу" через провокації

16.10.2013 11:17
Захист Реви оголосив "публічну тишу" через провокації
До прийняття рішення Індустріальним судом у справі «дніпропетровських терористів» захист підсудного Дмитра Реви дотримуватиметься режиму «публічної тиші». Про це заявила адвокат і рідна сестра Реви Оксана Томчук.

Вона вказала, що причиною такого рішення стала низка провокацій, що спіткали захисників Реви за останній місяць. Раніше у ЗМІ повідомляли, що Оксані Томчук двічі пошкодили автомобіль та витягли з авто документи по справі Реви, а за адресою реєстрації ГРАДу, де мешкають рідні керівника організації Андрія Денисенка, підпалили двері.

Оксана Томчук повідомила, що були й інші випадки тиску, про які не повідомляли у ЗМІ. Зокрема, як вказала Томчук, у дитячу кімнату близьких родичів адвоката Реви Віталія Погосяна стріляли із дрібнокаліберної гвинтівки, а останнім часом почали розгортати кампанію із публічної дискредитації Андрія Денисенка.

«Усі ці події ми пов'язуємо з бажанням впливових, але достеменно невідомих нам сил дестабілізувати ситуацію не лише довкола справи, розпаливши конфлікт у трикутнику "захист Реви - суд - прокуратура"», - зазначила Оксана Томчук. Вона вказала, що «справу Реви» ці сили можуть використовувати у своїх інтересах, які сама Томчук вважає деструктивними.

«Ми не боїмося цього тиску, але й не хочемо грати за чужими правилами і не дамо розіграти ні себе, ні справу захисту невинуватої людини в інтересах явно деструктивних сил», - заявила Оксана Томчук, пояснюючи причину оголошення «публічної тиші».

Адвокат наголосила, що за рік розгляду справи у суді захист Дмитра Реви надав суду і громадськості всі докази невинуватості підсудного та абсурдність його обвинувачення, долаючи «презумпцію винуватості».

«"Справа Реви" знаходиться на контролі народних депутатів різних фракцій, генеральної прокуратури та адміністрації президента. Відтак, ми сподіваємось на те, що в суду стане мудрості та волі прийняти справедливе і правосудне рішення відносно долі Дмитра Реви», - висловила сподівання Оксана Томчук.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...