App Store Google Play

Захист Реви оголосив "публічну тишу" через провокації

16.10.2013 11:17
Захист Реви оголосив "публічну тишу" через провокації
До прийняття рішення Індустріальним судом у справі «дніпропетровських терористів» захист підсудного Дмитра Реви дотримуватиметься режиму «публічної тиші». Про це заявила адвокат і рідна сестра Реви Оксана Томчук.

Вона вказала, що причиною такого рішення стала низка провокацій, що спіткали захисників Реви за останній місяць. Раніше у ЗМІ повідомляли, що Оксані Томчук двічі пошкодили автомобіль та витягли з авто документи по справі Реви, а за адресою реєстрації ГРАДу, де мешкають рідні керівника організації Андрія Денисенка, підпалили двері.

Оксана Томчук повідомила, що були й інші випадки тиску, про які не повідомляли у ЗМІ. Зокрема, як вказала Томчук, у дитячу кімнату близьких родичів адвоката Реви Віталія Погосяна стріляли із дрібнокаліберної гвинтівки, а останнім часом почали розгортати кампанію із публічної дискредитації Андрія Денисенка.

«Усі ці події ми пов'язуємо з бажанням впливових, але достеменно невідомих нам сил дестабілізувати ситуацію не лише довкола справи, розпаливши конфлікт у трикутнику "захист Реви - суд - прокуратура"», - зазначила Оксана Томчук. Вона вказала, що «справу Реви» ці сили можуть використовувати у своїх інтересах, які сама Томчук вважає деструктивними.

«Ми не боїмося цього тиску, але й не хочемо грати за чужими правилами і не дамо розіграти ні себе, ні справу захисту невинуватої людини в інтересах явно деструктивних сил», - заявила Оксана Томчук, пояснюючи причину оголошення «публічної тиші».

Адвокат наголосила, що за рік розгляду справи у суді захист Дмитра Реви надав суду і громадськості всі докази невинуватості підсудного та абсурдність його обвинувачення, долаючи «презумпцію винуватості».

«"Справа Реви" знаходиться на контролі народних депутатів різних фракцій, генеральної прокуратури та адміністрації президента. Відтак, ми сподіваємось на те, що в суду стане мудрості та волі прийняти справедливе і правосудне рішення відносно долі Дмитра Реви», - висловила сподівання Оксана Томчук.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...